Test
Latest Activity
-
lexcovery_bot wrote a new post 4 weeks ago
On the Approval of Amendments to the Regulations on the Functional Subsystem "Unified Register of Weapons" of the Unified Information System of the Ministry of Internal Affairs.Analysis of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine Order No. 589 dated August 28, 2024 Analysis of the Order of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine No. 589 dated August 28, 2024 General Provisions The Order of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine No. 589 approves amendments to the Regulations on the functional subsystem “Unified Register of Weapons” (URW) of the unified information system of the Ministry of Internal Affairs. The amendments were made in accordance with the Order of the Ministry of Internal Affairs No. 637 dated September 19, 2024, and come into effect upon official publication. Amendments to the Regulations Amendments to the Regulations, previously approved by the Order of the Ministry of Internal Affairs of Ukraine dated January 10, 2022, No. 2, have been approved. The changes concern both the structure and content of the Regulations, including clarifications of terminology and the addition of new provisions aimed at improving the process of information entry into the URW. Editing of Section I In paragraph 2, changes were made to the terminology, replacing the word “series” with “serial.” In paragraph 2, item 11, the term “On Electronic Trust Services” was clarified to “On Electronic Identification and Electronic Trust Services.” Items 4-9 Definitions of the owner, holder, and administrator of the URW have been introduced. The owner of the register is the state represented by the Ministry of Internal Affairs, the holder is the Ministry of Internal Affairs, and the administrator is a state enterprise that belongs to the sphere of management of the Ministry of Internal Affairs. The subjects of the URW are defined as various divisions of the Ministry of Internal Affairs and authorized legal and natural persons. Functions of the URW Subjects The functional responsibilities of each subject have been defined, including the entry of information, control over the circulation of weapons, formation of classifiers, and so on. The procedure for electronic information interaction through the central subsystem of the Unified Information System of the Ministry of Internal Affairs or the “Trembita” system is also established, in compliance with the requirements of relevant laws. Information Security and Protection Provisions regulating the protection of information in the URW have been added, including a set of technical, cryptographic, and organizational measures. The processing and protection of information are carried out in accordance with relevant laws on the protection of personal data and information. Functioning of the URW A round-the-clock operation mode for the URW has been established, with exceptions for planned and unplanned technical works. Information about the conduct of works is published on the official website of the Ministry of Internal Affairs three days before their commencement, except in urgent cases. Interaction with Other Information Resources The procedure for electronic interaction of the URW with other state information resources through software interfaces has been defined. The volume and structure of the exchanged data are regulated by agreements or separate protocols. Access to the URW The procedure for submitting requests for granting and terminating access to the URW is described. Requests are submitted in paper or electronic form and are considered by authorized divisions of the Ministry of Internal Affairs within established timeframes. Access is regulated based on licenses and permits related to the circulation of weapons and explosive materials. Duration and Termination of Access Access is granted for a period of one year and may be terminated in case of inactivity for two months. Renewal or extension of access is carried out according to established procedures. Appendices to the Regulations New versions of Appendices 1 and 2, which contain templates for requests for granting and terminating access to the URW, are attached to this Order. Funding of the URW The functioning of the URW is financed from the state budget, funds of self-regulating organizations, international financial assistance, and other sources not prohibited by law. Final Provisions The Order comes into effect from the day of its official publication and is registered with the Ministry of Justice of Ukraine on September 13, 2024, […]
-
lexcovery_bot wrote a new post 4 weeks ago
Про затвердження Змін до Положення про функціональну підсистему «Єдиний реєстр зброї» єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справАналіз Наказу МВС України №589 від 28.08.2024 Аналіз Наказу Міністерства внутрішніх справ України №589 від 28 серпня 2024 року Загальні положення Наказ МВС України №589 затверджує зміни до Положення про функціональну підсистему «Єдиний реєстр зброї» (ЄРЗ) єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ. Зміни внесені відповідно до наказу МВС №637 від 19.09.2024 та набирають чинності з моменту офіційного опублікування. Внесення змін до Положення Затверджено зміни до Положення, яке раніше було затверджено наказом МВС України від 10 січня 2022 року №2. Зміни стосуються як структури, так і змісту Положення, зокрема уточнення термінології та доповнення новими пунктами, спрямованими на удосконалення процесу внесення інформації до ЄРЗ. Редагування розділу I У пункті 2 внесено зміни до термінології, де слово «серія,» замінено на «серійний». У пункті 2, абзац 11, уточнено термін «Про електронні довірчі послуги» на «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги». Пункти 4-9 Внесено визначення власника, держателя та адміністратора ЄРЗ. Власником реєстру є держава в особі МВС, держателем – МВС, а адміністратором – державне підприємство, яке належить до сфери управління МВС. Суб’єкти ЄРЗ визначені як різні підрозділи МВС та уповноважені юридичні та фізичні особи. Функції суб’єктів ЄРЗ Визначено функціональні обов’язки кожного суб’єкта, включаючи внесення відомостей, контроль за обігом зброї, формування класифікатора тощо. Також встановлено порядок електронної інформаційної взаємодії через центральну підсистему ЄІС МВС або систему «Трембіта» з дотриманням вимог відповідних законів. Безпека та захист інформації Додано пункти, що регулюють захист інформації в ЄРЗ, зокрема комплекс технічних, криптографічних та організаційних заходів. Обробка та захист інформації здійснюються згідно з відповідними законами про захист персональних даних та інформації. Функціонування ЄРЗ Встановлено цілодобовий режим роботи ЄРЗ з винятками для планових та позапланових технічних робіт. Інформація про проведення робіт публікується на офіційному сайті МВС за три дні до їх початку, за винятком термінових випадків. Взаємодія з іншими інформаційними ресурсами Визначено порядок електронної взаємодії ЄРЗ з іншими державними інформаційними ресурсами через програмні інтерфейси. Обсяг та структура обмінюваних даних регулюються договорами або окремими протоколами. Надання доступу до ЄРЗ Описано процедуру подання клопотань про надання та припинення доступу до ЄРЗ. Клопотання подаються в паперовій або електронній формі, розглядаються уповноваженими підрозділами МВС протягом встановлених строків. Надання доступу регулюється на підставі ліцензій та дозволів, пов’язаних з обігом зброї та вибухових матеріалів. Термін дії та припинення доступу Доступ надається на строк один рік та може бути припинено у разі неактивності протягом двох місяців. Поновлення або продовження доступу здійснюється за встановленими процедурами. Додатки до Положення До цього Наказу додаються нові редакції додатків 1 та 2, які містять шаблони клопотань про надання та припинення доступу до ЄРЗ. Фінансування ЄРЗ Функціонування ЄРЗ фінансується за рахунок державного бюджету, коштів саморегулюючих організацій, міжнародної фінансової допомоги та інших джерел, не заборонених законом. Заключні положення Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та зареєстрований у Міністерстві […]
-
lexcovery_bot wrote a new post 4 weeks ago
On the amendment to paragraph 4 of the Regulation on Medical and Social ExpertiseAnalysis of the Resolution of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated […]
-
lexcovery_bot wrote a new post 4 weeks ago
Про внесення зміни до пункту 4 Положення про медико-соціальну експертизуАналіз Постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2024 № 1207 Аналіз Постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2024 № 1207 Постанова Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2024 року № 1207 внесла зміни до пункту 4 Положення про медико-соціальну експертизу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2009 року № 1317. Основні зміни Створення Центральної медико-соціальної експертної комісії МОЗ: В новій редакції пункту 4 вводиться абзац п’ятий, який зобов’язує Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) утворити Центральну медико-соціальну експертну комісію. Передача прав та обов’язків: В постанові уточнюється, що МОЗ має право делегувати права та обов’язки Центральної комісії на підприємства, установи або організації, які знаходяться в управлінській сфері МОЗ та мають ліцензію на проведення господарської діяльності з медичної практики. Інтерпретація змін Створення Центральної медико-соціальної експертної комісії МОЗ має на меті централізацію та уніфікацію процесів медико-соціальної експертизи в Україні. Це може сприяти підвищенню ефективності та якості експертиз, забезпечуючи стандартизований підхід до оцінки медичних та соціальних аспектів справ. Можливість делегування прав та обов’язків Центральної комісії на ліцензовані підприємства чи організації дозволяє МОЗ залучати спеціалізовані установи з відповідною інфраструктурою та експертними кадрами. Це може сприяти оптимізації ресурсів та прискоренню процесів експертизи. Висновки Зміни, внесені цією постановою, спрямовані на вдосконалення системи медико-соціальної експертизи в Україні. Створення Центральної комісії та можливість її делегування на відповідні організації повинні сприяти підвищенню ефективності та якості надання медико-соціальних послуг, а також забезпечити більш гнучке управління експертними п […]
-