Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Огляд законодавства ЄС за 12/06/2025

Огляд правових актів ЄС

Делегований регламент Комісії (ЄС) 2025/1117

Цей регламент оновлює вимоги безпеки для сільськогосподарських і лісогосподарських
транспортних засобів. Він обмежує використання одноконтурних гальмівних систем у нових
тракторах, вимагаючи їх поступового виведення з експлуатації. Він також включає оновлені
Правила ООН щодо освітлювальних і світлосигнальних приладів та запроваджує
стандарти електричної безпеки для електричних і гібридних сільськогосподарських транспортних засобів.

Делегований регламент Комісії (ЄС) 2025/1159

Цей регламент виправляє помилки в Делегованому регламенті (ЄС) 2022/126
щодо Стратегічних планів Спільної сільськогосподарської політики (CAP). Він уточнює
умови для інвестицій в зрошення, зосереджуючись на використанні води та
оцінках впливу на навколишнє середовище, і переглядає правила розрахунку
вартості реалізованої продукції, зокрема щодо транспортних витрат для
організацій виробників.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1152

Цей регламент поновлює схвалення хіноліну-8-олу, активної речовини,
що використовується в засобах захисту рослин, як кандидата на заміну. Він
визначає умови та обмеження щодо його використання, обмежуючи його
професійними користувачами в стаціонарних теплицях з контрольованим середовищем і
вимагаючи конкретних заходів, таких як системи крапельного зрошення та закрита
система перенесення.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1151

Цей регламент запроваджує остаточне антидемпінгове мито у розмірі 131,1% на
імпорт ваніліну походженням з Китайської Народної Республіки (КНР). Він
застосовується до ваніліну з рівнем чистоти вище 95% і має на меті боротися з
нечесною конкуренцією через демпінгову практику.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1149

Цей регламент реєструє ‘Afyon Sucuğu’, турецьку ковбасу, як Захищене
Географічне зазначення (PGI) в Європейському Союзі. Він захищає
назву для ковбас, вироблених у регіоні Афьонкарахісар у Туреччині
відповідно до конкретних стандартів.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1154

Цей регламент реєструє ‘Caralhotas de Almeirim’ як Захищене
Географічне зазначення (PGI) в реєстрі Союзу. Це забезпечує правовий
захист назви та гарантує, що споживачі можуть довіряти походженню та
якості продуктів, що продаються під цією назвою.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1145

Цей регламент передбачає надзвичайні заходи підтримки для молочного та
свинарського секторів у Німеччині після спалаху ящуру.
Він дозволяє ЄС співфінансувати 60% витрат Німеччини на підтримку ринку
через вплив заходів з охорони здоров’я тварин.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1136

Цей регламент офіційно реєструє ‘Afyon Pastırması’ як Захищене
Географічне зазначення (PGI) в реєстрі Союзу. Це означає, що лише
виробники у межах визначеної географічної зони, які дотримуються визначених
стандартів виробництва, можуть використовувати назву ‘Afyon Pastırması’ для своєї продукції.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1137

Цей регламент розглядає економічні наслідки екстремальних погодних явищ у
Чехії та Словенії, надаючи надзвичайну фінансову підтримку постраждалим
сільськогосподарським секторам.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1135

Цей регламент запроваджує остаточне компенсаційне мито на імпорт оптичних
волоконних кабелів (OFC) походженням з Індії. Він має на меті протидіяти цим
субсидіям для створення більш справедливого конкурентного середовища для виробників ЄС.

Регламент Комісії (ЄС) 2025/1150

Цей регламент вносить зміни до Додатку III до Регламенту (ЄС) № 1333/2008,
конкретно щодо використання аскорбату натрію (Е 301) у препаратах вітаміну А,
призначених для дитячих сумішей та сумішей для подальшого годування.

А тепер розглянемо детальніше кожен з опублікованих сьогодні актів:

Делегований Регламент (ЄС) 2025/1117 Комісії від 3 квітня 2025 року, що вносить зміни до Делегованих Регламентів (ЄС) 2015/68 та (ЄС) 2015/208 щодо вимог до гальмування транспортних засобів та вимог до функціональної безпеки транспортних засобів для сільськогосподарських та лісогосподарських транспортних засобів

Цей Делегований Регламент (ЄС) 2025/1117 Комісії вносить зміни до Делегованих Регламентів (ЄС) 2015/68 та (ЄС) 2015/208, зосереджуючись на оновленні вимог до гальмування транспортних засобів та функціональної безпеки для сільськогосподарських та лісогосподарських транспортних засобів. Регламент стосується використання зчіпних пристроїв з шворнем, однолінійних з’єднань, та включає оновлені Правила ООН щодо освітлювальних та світлосигнальних приладів. Він також впроваджує вимоги до електричної безпеки для транспортних засобів з електричними силовими установками.

Регламент змінює Делегований Регламент (ЄС) 2015/68 шляхом перегляду визначення “транспортного засобу, що буксирується жорстким дишлем” та встановлення вимог до продуктивності для тракторів з однолінійними гідравлічними гальмівними з’єднаннями. Він забороняє обладнання нових тракторів гальмівними системами, придатними лише для однолінійних гідравлічних з’єднань, після 31 грудня 2024 року, та забороняє їх надання на ринку, реєстрацію або введення в експлуатацію після 1 січня 2025 року. Додаток XIII до Делегованого Регламенту (ЄС) 2015/68 також змінюється для відображення цих змін. Делегований Регламент (ЄС) 2015/208 змінюється шляхом оновлення Додатків I та XXIV. Додаток I оновлено для включення Правил ООН № 148, 149 та 150 як альтернативних вимог до світлосигнальних приладів та приладів освітлення дороги. Додаток XXIV оновлено для включення вимог до електричної безпеки для електричних та гібридних транспортних засобів категорій T або C, відповідно до стандартів, встановлених у Делегованому Регламенті (ЄС) Комісії № 3/2014.

Найважливіші положення включають обмеження на однолінійні гальмівні системи для нових тракторів, введення альтернативних Правил ООН для освітлення та нові стандарти електричної безпеки для електричних та гібридних сільськогосподарських транспортних засобів. Ці зміни спрямовані на підвищення безпеки та відображення технологічних досягнень у секторі.

Делегований Регламент (ЄС) 2025/1159 Комісії від 31 березня 2025 року, що виправляє Делегований Регламент (ЄС) 2022/126, який доповнює Регламент (ЄС) 2021/2115 Європейського Парламенту та Ради додатковими вимогами до певних видів втручання, визначених державами-членами у своїх Стратегічних планах CAP на період з 2023 по 2027 рік згідно з цим Регламентом, а також правилами щодо співвідношення для стандарту належних сільськогосподарських та екологічних умов (GAEC) 1

Цей Делегований Регламент (ЄС) 2025/1159 Комісії слугує для виправлення певних помилок і недоліків, виявлених у Делегованому Регламенті (ЄС) 2022/126, який доповнює Регламент (ЄС) 2021/2115 щодо Стратегічних планів Спільної сільськогосподарської політики (CAP). Виправлення спрямовані на забезпечення узгодженості та чіткості правил, що регулюють інвестиції в зрошення та розрахунок вартості реалізованої продукції в сільськогосподарському секторі. Регламент розглядає конкретні питання, пов’язані з використанням води, оцінками впливу на навколишнє середовище та обробкою транспортних витрат для організацій виробників.

Регламент складається з двох статей. Стаття 1 деталізує зміни до статті 11 та статті 31 Делегованого Регламенту (ЄС) 2022/126. Ці зміни включають роз’яснення умов для інвестицій у зрошення, зокрема щодо систем обліку води, потенційної економії води та оцінок впливу на навколишнє середовище. Він також стосується розрахунку вартості реалізованої продукції, зокрема витрат на транспорт, внутрішній для організацій виробників. Стаття 2 передбачає, що регламент набирає чинності наступного дня після його опублікування в Офіційному віснику Європейського Союзу. Порівняно з оригінальним Делегованим Регламентом (ЄС) 2022/126, цей коригуючий регламент вводить більш точні формулювання та узгоджує певні положення з ширшою структурою Стратегічних планів CAP.

Найважливішими положеннями для практичного використання є виправлені умови для інвестицій у зрошення (стаття 11) та переглянуті правила розрахунку вартості реалізованої продукції (стаття 31). Зокрема, зміни, пов’язані з інвестиціями у зрошення, забезпечують підтримку, що надається у спосіб, сумісний з практикою сталого управління водними ресурсами та захисту навколишнього середовища. Роз’яснення щодо транспортних витрат для організацій виробників дозволяє більш точно відобразити вартість їхньої продукції, запобігаючи при цьому надмірному використанню цих витрат у розрахунках.

Регламент (ЄС) 2025/1152 Комісії від 11 червня 2025 року про поновлення схвалення активної речовини хінолін-8-ол як кандидата на заміну відповідно до Регламенту (ЄС) № 1107/2009 Європейського Парламенту та Ради та про внесення змін до імплементаційних регламентів (ЄС) № 540/2011 та (ЄС) 2015/408 Комісії

Цей імплементаційний регламент (ЄС) 2025/1152 Комісії стосується поновлення схвалення активної речовини хінолін-8-ол, яка використовується в засобах захисту рослин, як кандидата на заміну. Він також вносить зміни до імплементаційного регламенту (ЄС) № 540/2011 та імплементаційного регламенту (ЄС) 2015/408, щоб відобразити це поновлення. Регламент гарантує, що використання хінолін-8-олу відповідає поточним стандартам безпеки, та визначає умови та обмеження щодо його використання.

Регламент складається з чотирьох статей і двох додатків. Стаття 1 визначає поновлення схвалення хінолін-8-олу. Статті 2 і 3 вносять зміни до імплементаційних регламентів (ЄС) № 540/2011 та (ЄС) 2015/408 відповідно, щоб відобразити поновлене схвалення та умови використання хінолін-8-олу. Стаття 4 визначає дату набрання чинності та дату застосування регламенту. Додаток I визначає умови та обмеження для поновленого схвалення хінолін-8-олу, включаючи рівні чистоти, термін дії та конкретні положення щодо його використання. Додаток II вносить зміни до імплементаційного регламенту (ЄС) № 540/2011 шляхом видалення попереднього запису для 8-гідроксихіноліну з частини B та додавання нового запису до частини E, в якій перелічено речовини, що вважаються кандидатами на заміну.

Найважливішими положеннями цього акту є ті, що визначають конкретні умови та обмеження щодо використання хінолін-8-олу. Він може використовуватися лише професійними користувачами в постійних теплицях з контрольованим середовищем, з використанням систем крапельного зрошення. Для завантаження та змішування продукту має бути встановлена закрита система перенесення. Крім того, необхідно дотримуватися інтервалу до збору врожаю не менше 22 днів, а ґрунт, у якому вирощуються культури, не можна повторно використовувати за межами теплиці протягом одного року після останнього застосування. Регламент також вимагає від заявника подання додаткової підтверджуючої інформації щодо впливу на працівників, метаболізму культур та потенційних генетичних ефектів хінолін-8-олу.

Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/1151 Комісії від 11 червня 2025 року про введення остаточного антидемпінгового мита на імпорт ваніліну, що походить з Китайської Народної Республіки

Цей Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/1151 Комісії вводить остаточне антидемпінгове мито на імпорт ваніліну, що походить з Китайської Народної Республіки (КНР). Регламент є наслідком антидемпінгового розслідування, розпочатого в травні 2024 року після подання скарги компанією Syensqo, виробником ваніліну в Союзі.

Регламент складається з 9 статей. У ньому зазначено продукт, на який поширюється мито (ванілін з рівнем чистоти понад 95 % за вагою), ставку мита (131,1 %) та компанії, на які поширюється мито. Він також розглядає питання, порушені зацікавленими сторонами під час розслідування, такі як визначення відповідного продукту, існування значних спотворень у КНР та вибір репрезентативної країни для визначення нормальної вартості.

Найважливішим положенням цього акту є стаття 1, яка встановлює остаточне антидемпінгове мито в розмірі 131,1 % на імпорт ваніліну, що походить з Китайської Народної Республіки. Це мито застосовується до чистої ціни франко-кордон Союзу до сплати мита зазначених ванілінових продуктів.

Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/1149 Комісії від 11 червня 2025 року про реєстрацію географічного зазначення Afyon Sucuğu (PGI) у реєстрі географічних зазначень Союзу відповідно до Регламенту (ЄС) 2024/1143 Європейського парламенту та Ради

Цей імплементаційний регламент (ЄС) 2025/1149 Комісії офіційно реєструє «Afyon Sucuğu», турецьку ковбасу, як захищене географічне зазначення (PGI) в межах Європейського Союзу. Ця реєстрація підтверджує унікальний зв’язок між продуктом та його географічним походженням, Афьонкарахісар у Туреччині. Регламент гарантує, що назву «Afyon Sucuğu» можна використовувати лише для ковбас, виготовлених відповідно до конкретних стандартів і в межах визначеної географічної області.

Регламент складається з преамбули, в якій викладено правову основу та обґрунтування реєстрації, за якою йдуть дві статті. Стаття 1 офіційно вносить «Afyon Sucuğu» до реєстру географічних зазначень Союзу, згідно зі статтею 22 Регламенту (ЄС) 2024/1143. Стаття 2 визначає, що регламент набуде чинності через двадцять днів після його опублікування в Офіційному журналі Європейського Союзу. Цей регламент ґрунтується на заявці, отриманій до набрання чинності Регламентом (ЄС) 2024/1143, і протягом періоду заперечень не було висловлено жодних заперечень. Він скасовує та замінює попередній Регламент (ЄС) № 1151/2012.

Найважливішим положенням є стаття 1, яка надає статус PGI «Afyon Sucuğu». Цей правовий захист означає, що лише виробники у межах визначеного регіону Афьонкарахісар, дотримуючись традиційних методів виробництва, можуть продавати свою ковбасу під цією назвою в межах ЄС. Це захищає репутацію продукту та запобігає недобросовісній конкуренції з боку імітацій, вироблених в інших місцях.

Регламент (ЄС) 2025/1154 Комісії від 11 червня 2025 року про реєстрацію географічного зазначення “Caralhotas de Almeirim” (PGI) у реєстрі географічних зазначень Союзу відповідно до Регламенту (ЄС) 2024/1143 Європейського Парламенту та Ради

Цей імплементаційний Регламент (ЄС) 2025/1154 Комісії реєструє “Caralhotas de Almeirim” як захищене географічне зазначення (PGI) у реєстрі Союзу. Це означає, що “Caralhotas de Almeirim”, продукт з Португалії, тепер має конкретне географічне зазначення, визнане та захищене в межах Європейського Союзу. Реєстрація ґрунтується на відсутності заперечень після опублікування заявки. Регламент гарантує, що назва “Caralhotas de Almeirim” може використовуватися лише для продуктів, що походять із цього конкретного регіону та відповідають певним стандартам виробництва.

Структура акту є простою. Він складається з преамбули, в якій викладено правову основу та причини реєстрації, а також двох статей. Стаття 1 офіційно реєструє географічне зазначення, а стаття 2 визначає дату набрання чинності регламентом. Цей регламент нічого не скасовує, але базується на Регламенті (ЄС) 2024/1143 Європейського Парламенту та Ради від 11 квітня 2024 року та посилається на попередній Регламент (ЄС) № 1151/2012.

Найважливішим положенням є стаття 1, яка офіційно вносить “Caralhotas de Almeirim” до реєстру географічних зазначень Союзу. Це забезпечує правовий захист назви та гарантує, що споживачі можуть довіряти походженню та якості продуктів, що продаються під цією назвою.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1145 від 10 червня 2025 року про надзвичайні заходи підтримки секторів молока та свинини в Німеччині

Цей Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1145 передбачає надзвичайні заходи підтримки для секторів молока та свинини в Німеччині після спалаху ящуру в січні 2025 року. Регламент дозволяє ЄС частково фінансувати 60% витрат Німеччини на заходи підтримки ринку у зв’язку з впливом ветеринарно-санітарних заходів, впроваджених для контролю над спалахом. Ці заходи включають компенсацію збитків, пов’язаних з непоставленим сирим молоком і тривалим вирощуванням свиней у постраждалих зонах. Мета полягає в наданні швидкої фінансової підтримки постраждалим бенефіціарам, запобігаючи надмірній компенсації та подвійному фінансуванню.

Регламент складається з 5 статей і додатку. Стаття 1 визначає сферу застосування підтримки. Стаття 2 визначає умови, за яких витрати Німеччини мають право на часткове фінансування Союзом, включаючи тривалість ветеринарно-санітарних заходів, місцезнаходження постраждалих господарств, кінцевий термін оплати 30 листопада 2025 року та виключення подвійного фінансування. Стаття 3 встановлює максимальну суму часткового фінансування Союзом у розмірі 4 769 278 євро, деталізуючи максимальні обсяги сирого молока та свиней, які мають право на компенсацію, з положенням про коригування в межах 20%. Стаття 4 визначає адміністративні перевірки та перевірки на місцях, які Німеччина повинна проводити для забезпечення відповідності та правильності платежів. Стаття 5 визначає дату набрання регламентом чинності. Додаток містить перелік відповідного законодавства Союзу та Німеччини, яке визначає регульовані зони та періоди, на які вплинув спалах. Попередніх версій для порівняння немає, оскільки це конкретний імплементаційний регламент, який стосується конкретного спалаху.

Найважливішими положеннями для практичного використання є:
– **Стаття 2**, яка визначає критерії прийнятності витрат, зокрема кінцевий термін оплати 30 листопада 2025 року, та умови уникнення подвійного фінансування.
– **Стаття 3**, яка встановлює максимальну суму часткового фінансування Союзом та прийнятні обсяги сирого молока та свиней, а також гнучкість для коригувань.
– **Стаття 4**, яка визначає перевірки, які Німеччина повинна проводити для забезпечення відповідності заявників та запобігання надмірній компенсації.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1136 від 10 червня 2025 року про реєстрацію географічного зазначення Afyon Pastırması (PGI) у реєстрі географічних зазначень Союзу згідно з Регламентом (ЄС) 2024/1143 Європейського Парламенту та Ради

Цей імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1136 офіційно реєструє «Afyon Pastırması» як захищене географічне зазначення (PGI) у реєстрі Союзу. Це означає, що назву «Afyon Pastırması» можна використовувати лише для пастирми (вид в’яленого м’яса), яка походить з регіону Афьонкарахісар у Туреччині та виробляється відповідно до конкретних стандартів. Реєстрація базується на заявці, отриманій до набрання чинності Регламентом (ЄС) 2024/1143, і була опублікована без будь-яких заперечень.

Структура акта є простою. Він складається з преамбули, в якій викладено правову основу та обґрунтування реєстрації, за якою йдуть дві статті. Стаття 1 офіційно реєструє «Afyon Pastırması» як PGI. Стаття 2 визначає, що регламент набирає чинності через двадцять днів після його опублікування в Офіційному віснику Європейського Союзу. Цей регламент імплементує статтю 21(2) Регламенту (ЄС) 2024/1143, який регулює географічні зазначення для різних продуктів. Він також посилається на попередній Регламент (ЄС) № 1151/2012, відповідно до якого було подано початкову заявку.

Найважливішим положенням є стаття 1, яка надає «Afyon Pastırması» статус PGI. Цей правовий захист гарантує, що лише виробники у межах визначеної географічної зони, які дотримуються встановлених стандартів виробництва, можуть використовувати назву «Afyon Pastırması» для своєї продукції. Це захищає репутацію продукту та запобігає зловживанню назвою виробниками за межами регіону або тими, хто не дотримується необхідних стандартів.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1137 від 10 червня 2025 року, що передбачає надзвичайну фінансову підтримку для сільськогосподарських секторів, які постраждали від несприятливих кліматичних явищ і стихійних лих у Чехії та Словенії, відповідно до Регламенту (ЄС) № 1308/2013 Європейського Парламенту та Ради

Цей Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/1137 стосується економічних наслідків від екстремальних погодних явищ у Чехії та Словенії шляхом надання надзвичайної фінансової підтримки постраждалим сільськогосподарським секторам. Регламент розподіляє конкретні суми кожній країні для компенсації фермерам економічних збитків, що впливають на життєздатність їхніх ферм через несприятливі кліматичні явища та стихійні лиха. Він забезпечує справедливий та ефективний розподіл допомоги, не спотворюючи ринок чи конкуренцію, та дозволяє поєднувати цю допомогу з іншими механізмами підтримки.

Регламент складається з 3 статей. Стаття 1 визначає фінансову підтримку, доступну для Чехії (7 400 000 євро) та Словенії (2 900 000 євро), вказуючи, що ці кошти повинні бути використані для компенсації фермерам економічних збитків, завданих несприятливими кліматичними явищами та стихійними лихами. Вона встановлює умови для розподілу та використання допомоги, включаючи вимогу щодо об’єктивних та недискримінаційних критеріїв, уникнення спотворення ринку чи конкуренції та кінцевий термін виплати 31 грудня 2025 року. Вона також дозволяє поєднання підтримки з іншими фондами та можливість додаткової національної підтримки до 200% внеску ЄС, за умови уникнення надмірної компенсації. Стаття 2 деталізує вимоги щодо повідомлення для Чехії та Словенії, зобов’язуючи їх інформувати Комісію про вжиті заходи, критерії, що використовуються для надання допомоги, передбачуваний вплив заходів та дії для запобігання спотворенню конкуренції та надмірній компенсації. Вони також повинні надати прогнози щодо виплат та звітувати про рівень додаткової національної підтримки. Остаточний звіт про загальні виплачені суми, кількість бенефіціарів та оцінку ефективності заходу необхідний до 30 червня 2026 року. Стаття 3 зазначає, що регламент набирає чинності наступного дня після його опублікування в Офіційному віснику Європейського Союзу.

Для Чехії та Словенії найважливішими положеннями є виділені суми фінансової підтримки (7 400 000 євро та 2 900 000 євро відповідно) та умови, пов’язані з їх використанням. Ці умови включають вимогу використовувати об’єктивні та недискримінаційні критерії, уникати спотворення ринку чи конкуренції, забезпечити, щоб фермери були кінцевими бенефіціарами, та дотриматися терміну виплати 31 грудня 2025 року. Можливість надання додаткової національної підтримки до 200% внеску ЄС, за умови уникнення надмірної компенсації, також є ключовим положенням. Нарешті, вимоги щодо повідомлення, викладені у статті 2, є вирішальними для дотримання та забезпечення ефективності заходів підтримки.

Регламент (ЄС) 2025/1135 Виконавчої комісії від 10 червня 2025 року про запровадження остаточного компенсаційного мита на імпорт кабелів з оптичного волокна, що походять з Індії, та про внесення змін до Виконавчого регламенту (ЄС) 2024/3014 про запровадження остаточного антидемпінгового мита на імпорт кабелів з оптичного волокна, що походять з Індії

Нижче наведено розбивку Виконавчого регламенту (ЄС) 2025/1135 Комісії:

**1. Суть акта:**

Цей регламент запроваджує остаточне компенсаційне мито на імпорт кабелів з оптичного волокна (OFC), що походять з Індії. Це є наслідком розслідування, яке встановило, що індійські виробники OFC отримували вигоду від субсидій, що завдало значної шкоди промисловості Союзу. Регламент має на меті протидіяти цим субсидіям для створення більш справедливого конкурентного середовища для виробників ЄС. Крім того, він вносить зміни до Виконавчого регламенту (ЄС) 2024/3014 для коригування антидемпінгових мит на цей самий імпорт, щоб забезпечити уникнення подвійного обліку.

**2. Структура та основні положення:**

* **Процедура:** Детально описує ініціювання розслідування, консультації з урядом Індії, методи вибірки, що використовувалися для виробників ЄС та індійських експортерів, та проведені перевірки.
* **Визначення продукту:** Чітко визначає кабелі з оптичного волокна, що є предметом розслідування, визначаючи винятки, такі як певні кабелі з роз’ємами та підводні кабелі.
* **Програми субсидування:** Перераховує та розглядає передбачувані схеми субсидування, надані урядом Індії, включаючи прямі перекази коштів, втрачені доходи та схеми уряду штату. Він визначає, які схеми були визнані такими, що надають компенсаційні субсидії.
* **Розрахунок субсидій:** Пояснює методологію розрахунку суми компенсаційних субсидій для кожної схеми, включаючи методи розподілу та орієнтири процентних ставок.
* **Оцінка шкоди:** Аналізує вплив субсидованого імпорту на промисловість Союзу, враховуючи такі фактори, як обсяг виробництва, продажі, частка ринку, ціни, прибутковість та зайнятість.
* **Аналіз причинно-наслідкового зв’язку:** Розглядає, чи завдав субсидований імпорт матеріальної шкоди промисловості Союзу, розрізняючи наслідки інших факторів, таких як імпорт з Китаю та інших країн.
* **Інтереси Союзу:** Оцінює, чи відповідає запровадження компенсаційних мит загальним інтересам ЄС, враховуючи інтереси промисловості Союзу, імпортерів та користувачів.
* **Остаточні компенсаційні заходи:** Запроваджує остаточні компенсаційні мита на імпорт OFC з Індії, встановлюючи конкретні ставки мита для окремих компаній та ставку “на весь інший імпорт”. Він також включає спеціальне застереження про моніторинг для запобігання обходу.
* **Зміна антидемпінгового регламенту:** Вносить зміни до Виконавчого регламенту (ЄС) 2024/3014 для коригування ставок антидемпінгового мита з урахуванням запроваджених компенсаційних мит, щоб уникнути подвійного обліку.

**3. Основні положення для практичного використання:**

* **Ставки остаточного компенсаційного мита:** Стаття 1(2) визначає точні ставки компенсаційного мита для зазначених індійських компаній та ставку “на весь інший імпорт”. Імпортерам необхідно знати ці ставки для розрахунку належних мит.
* **Вимога щодо комерційного рахунку-фактури:** Стаття 1(3) визначає конкретну декларацію, яка повинна бути вказана в комерційних рахунках-фактурах для застосування індивідуальних ставок мита. Це має вирішальне значення для імпортерів, які прагнуть отримати нижчі ставки для конкретної компанії.
* **Звітність у кабельних кілометрах:** Стаття 1(4) вимагає, щоб кількість імпортованих кабелів декларувалася в кабельних кілометрах, на додаток до ваги, у митних деклараціях.
* **Зміна антидемпінгових мит:** Стаття 2 та Додаток змінюють ставки антидемпінгового мита на OFC з Індії, що є важливим для імпортерів для визначення загальних застосовних мит.
* **Спеціальне застереження про моніторинг:** Регламент включає заходи з моніторингу імпорту та запобігання обходу мит, що може призвести до подальших розслідувань у разі значної зміни структури торгівлі.
* **Запити на відшкодування:** Стаття 1(7) визначає, що запити на відшкодування згідно зі статтею 21 Регламенту (ЄС) 2016/1037 також повинні ініціювати оцінку демпінгової маржі для цього виробника-експортера, що діяла протягом періоду розслідування відшкодування.

Регламент Комісії (ЄС) 2025/1150 від 11 червня 2025 року, що вносить зміни до Додатку III до Регламенту (ЄС) № 1333/2008 Європейського Парламенту та Ради щодо використання аскорбату натрію (E 301) у препаратах вітаміну А, призначених для дитячих сумішей та сумішей для подальшого годування

Цей Регламент Комісії (ЄС) 2025/1150 вносить зміни до Додатку III до Регламенту (ЄС) № 1333/2008, зокрема щодо використання аскорбату натрію (E 301) у препаратах вітаміну А, призначених для дитячих сумішей та сумішей для подальшого годування. Регламент дозволяє використання аскорбату натрію як антиоксиданту в мікрокапсульованих препаратах вітаміну А, із зазначенням максимального рівня та ліміту перенесення. Ця зміна має на меті забезпечити стабільність та контрольоване дозування вітаміну А в цих продуктах.

Регламент складається з двох статей та додатку. Стаття 1 визначає, що Додаток III до Регламенту (ЄС) № 1333/2008 змінюється відповідно до Додатку до цього регламенту. Стаття 2 вказує дату набрання чинності регламентом. Додаток замінює запис для харчової добавки E 301 у Розділі B Частини 5 Додатку III до Регламенту (ЄС) № 1333/2008. Він додає новий дозволений вид використання для аскорбату натрію (E 301) у концентрації 50 000 мг/кг у мікрокапсульованих препаратах вітаміну А, з максимальним перенесенням 1 мг/л у кінцевих дитячих сумішах та сумішах для подальшого годування. Це є доповненням до вже дозволеного використання в препаратах вітаміну D.

Найважливішим положенням є дозвіл на використання аскорбату натрію (E 301) як антиоксиданту в мікрокапсульованих препаратах вітаміну А для дитячих сумішей та сумішей для подальшого годування на максимальному рівні 50 000 мг/кг, з максимальним рівнем перенесення 1 мг/л у кінцевих продуктах. Це забезпечує стабільність вітаміну А під час виробництва та в кінцевому продукті, що дозволяє краще контролювати дозування вітаміну А в дитячих сумішах та сумішах для подальшого годування.

Leave a comment

E-mail
Password
Confirm Password
Lexcovery
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.