Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Регламент імплементації Ради (ЄС) 2025/886 від 12 травня 2025 року, що імплементує Регламент (ЄС) 2019/796 щодо обмежувальних заходів проти кібератак, що загрожують Союзу або його державам-членам

Регламент імплементації Ради (ЄС) 2025/886 вносить зміни до Додатку I Регламенту (ЄС) 2019/796, який стосується обмежувальних заходів проти кібератак, що загрожують Союзу або його державам-членам. Регламент оновлює причини для включення шести осіб, які вже є в списку, і які пов’язані з кібератаками. Цей регламент безпосередньо впливає на забезпечення виконання санкцій, пов’язаних із загрозами кібербезпеці в межах ЄС.

Структура регламенту є простою. Він містить дві статті: Стаття 1 зазначає, що Додаток I Регламенту (ЄС) 2019/796 змінюється відповідно до Додатку до цього нового регламенту. Стаття 2 визначає, що регламент набуде чинності наступного дня після його опублікування в Офіційному журналі Європейського Союзу. Додаток містить оновлені записи для осіб, які вже включені до списку в розділі «A. Фізичні особи» Додатку I Регламенту (ЄС) 2019/796, зокрема записи з 3 по 8.

Основним положенням цього регламенту є оновлена інформація щодо включених до списку осіб. Оновлена інформація включає деталі про їхню причетність до кібератак, зокрема тих, що були спрямовані проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) та німецького федерального парламенту (Deutscher Bundestag). Оновлені записи також згадують обвинувальні акти великого журі в Сполучених Штатах за пов’язані злочини. Ці оновлення слугують для підсилення причин для збереження цих осіб у списку санкцій, гарантуючи, що обмежувальні заходи залишаються обґрунтованими та підлягають виконанню. **** Одна з перелічених осіб, Євгеній Серебряков, вказаний як лідер групи “Sandworm”, яка здійснювала кібератаки на Україну.

Повний текст за посиланням

Leave a comment

E-mail
Password
Confirm Password
Lexcovery
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.