[:uk]
Комплексний огляд останніх регламентів ЄС
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2731
Цей регламент вимагає реєстрації імпортів плоско прокатних виробів з заліза або некованої сталі, покритих оловом, з Китаю. Він зазначає, що такі продукти можуть також мати додаткові покриття. Реєстрація є необхідною для можливого зворотного застосування антидемпінгових мит на основі триваючого розслідування, ініційованого через звинувачення у значних демпінгових маржах, про які повідомляло EUROFER. Реєстрація буде дійсною протягом дев’яти місяців і є обов’язковою для всіх держав-членів ЄС.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2724
Цей регламент вводить вимогу реєстрації імпортів оптоволоконних кабелів з Індії в рамках розслідування щодо можливих субсидій. Регламент визначає продукти, на які це поширюється, і викладає процес реєстрації, щоб забезпечити можливість зворотного застосування контрсубсидій, якщо розслідування підтвердить наявність субсидій. Він залишатиметься в силі протягом дев’яти місяців.
Делегований регламент Комісії (ЄС) 2024/2759
Цей регламент доповнює рамки для європейських фондів довгострокових інвестицій (ELTIFs) шляхом встановлення технічних стандартів, що стосуються управління ризиками, ліквідності та прозорості. Він визначає умови використання фінансових деривативів, вимагає оцінки ліквідності та встановлює чіткі політики викупу, з метою підвищення захисту інвесторів та узгодження діяльності з довгостроковими інвестиційними стратегіями.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2719
Цей регламент вимагає реєстрації імпортів специфічних гарячекатаних плоских виробів з заліза та сталі з Єгипту, Індії, Японії та В’єтнаму. Він походить з антидемпінгового розслідування, ініційованого EUROFER, яке підняло питання про суттєві демпінгові маржі. Реєстрація буде дійсною протягом дев’яти місяців і має на меті полегшити можливе зворотне застосування антидемпінгових мит.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2718
Цей регламент вимагає реєстрації імпортів декор паперу з Китаю, що є частиною антидемпінгового розслідування. Регламент визначає характеристики декор паперу, що підлягає реєстрації, яка триватиме дев’ять місяців. Він підкреслює потенційні демпінгові маржі та важливість триваючого розслідування для оцінки майбутньої відповідальності.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2721
Цей регламент встановлює вимогу реєстрації імпортів сталевих підошв для рейок з Китаю після скарги від Duferco Travi e Profilati S.p.A. Регламент викладає специфікації продукту та процес реєстрації, що дозволяє можливе зворотне застосування антидемпінгових мит на основі висновків розслідування.
Делегований регламент Комісії (ЄС) 2024/2765
Цей регламент виправляє специфічні помилки в польському варіанті попереднього регламенту, пов’язаного з Директивою про платоспроможність II. Виправлення є критично важливими для підтримання точності та узгодженості юридичного тексту, забезпечуючи правильне інформування зацікавлених сторін у страхуванні та перестрахуванні.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2775
Цей регламент вносить зміни до існуючих положень щодо додаткових імпортних мит та представницьких цін у секторах м’яса птиці та яєць, включаючи яєчний альбумін. Він оновлює представницькі ціни з урахуванням варіацій залежно від країни походження і є обов’язковим для всіх держав-членів.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2733
Цей регламент вимагає реєстрації імпортів багатошарових дерев’яних підлог з Китаю як частини антидемпінгового розслідування, ініційованого Європейською федерацією паркету. Регламент визначає продукт та процес реєстрації, який буде діяти протягом дев’яти місяців, дозволяючи можливе зворотне застосування мит, якщо це буде потрібно.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2725
Цей регламент вимагає реєстрації імпортів мобільного доступу з Китаю, з метою вирішення проблем з субсидованими імпортами. Регламент визначає цільове обладнання та конкретизує процес реєстрації, який буде дієвим протягом дев’яти місяців у зв’язку з результатами триваючого розслідування.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2742
Цей регламент реєструє ‘Urbezo’ як Захищене Географічне Позначення (PDO), надаючи юридичний захист для регіонального продукту. Він викладає процес реєстрації та його обов’язковий характер для держав-членів ЄС, підкреслюючи зобов’язання щодо охорони традиційних регіональних продуктів.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2720
Цей регламент вимагає реєстрації специфічних безшовних труб і трубок з заліза або сталі з Китаю у світлі триваючого антидемпінгового розслідування. Він детально описує специфікації продукту та встановлює процес реєстрації, який буде дійсним протягом дев’яти місяців для полегшення можливих майбутніх мит.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2715
Цей регламент вимагає реєстрації імпортів гліоксилової кислоти з Китаю в рамках антидемпінгового розслідування. Він визначає продукт та встановлює вимоги до реєстрації, які залишатимуться в силі протягом дев’яти місяців, дозволяючи зворотне застосування мит на основі висновків розслідування.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2726
Цей регламент продовжує відступлення, пов’язане з рибальськими практиками в Каталонії, дозволяючи специфічні рибальські дії за визначених умов. Він викладає необхідні зобов’язання щодо моніторингу та звітності і застосовується протягом двох років.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2714
Цей регламент вимагає реєстрації імпортів епоксидної смоли з Китаю, Кореї, Тайваню та Таїланду після антидемпінгового розслідування. Він визначає продукти, на які це поширюється, та викладає процес реєстрації для можливого зворотного застосування мит на основі результатів розслідування.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2716
Цей регламент встановлює вимогу реєстрації імпортів ваніліну з Китаю для вирішення потенційних демпінгових практик. Він викладає специфікації продукту та процес реєстрації, який триватиме дев’ять місяців в очікуванні завершення триваючого розслідування.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2732
Цей регламент вимагає реєстрації імпортів лізину з Китаю в рамках антидемпінгового розслідування. Він детально описує визначення продукту та вимоги до реєстрації, які залишатимуться в силі протягом дев’яти місяців, дозволяючи оцінку потенційних майбутніх мит.
Регламент Комісії (ЄС) 2024/2717
Цей регламент виправляє мовні неточності в німецькій та фінській версіях попереднього регламенту, пов’язаного з тарифною номенклатурою. Він підкреслює важливість точності у юридичних текстах і набуде чинності на наступний день після публікації в Офіційному журналі.
А тепер розглянемо детальніше кожен з опублікованих сьогодні актів:
Аналіз виконавчого регламенту Комісії (ЄС) 2024/2731
Виконавчий регламент Комісії (ЄС) 2024/2731 встановлює вимогу реєстрації для імпорту плоских прокатних виробів з заліза або звичайної сталі, які покриті або залізовані оловом і походять з Китайської Народної Республіки. Цей регламент прийнято на підставі статті 14(5) регламенту (ЄС) 2016/1036, що стосується антидемпінгових заходів.
1. Продукти, що підлягають реєстрації
Регламент конкретизує, що підлягають реєстрації плоскі прокатні вироби з заліза або звичайної сталі, які можуть бути покриті або залізовані оловом, а також можуть мати додаткові покриття, такі як пластик або лак. Конкретні класифікації цих продуктів наведені за різними кодами CN (Об’єднана номенклатура) та TARIC (Тарифна інтегрована спільнота).
2. Процес реєстрації
Згідно зі статтею 14(5) основного регламенту, імпорт має бути зареєстровано для полегшення можливого зворотного накладення антидемпінгових мит у разі підтвердження наявності демпінгу під час розслідування. Комісія взяла на себе ініціативу вимагати цю реєстрацію, що дозволяє накладати мита заднім числом на зареєстрований імпорт, якщо це буде обґрунтовано результатами розслідування.
3. Розслідування та потенційна відповідальність
Регламент посилається на скаргу, подану EUROFER, яка представляє понад 25% виробництва Союзу, що стосується демпінгових маржів у межах 25% і 35% для зазначених продуктів за період з жовтня 2022 року по вересень 2023 року. Регламент визначає, що майбутня відповідальність за антидемпінгові мита буде визначена на основі результатів розслідування, з конкретними положеннями для встановлення цих мит відповідно до встановлених юридичних критеріїв.
4. Обробка персональних даних
Будь-які персональні дані, зібрані під час процесу реєстрації, будуть оброблені відповідно до регламенту (ЄС) 2018/1725, який регулює захист персональних даних в установах ЄС.
5. Тривалість реєстрації
Вимога реєстрації залишатиметься в силі протягом дев’яти місяців після набрання чинності регламенту. Регламент є обов’язковим в цілому та безпосередньо застосовується у всіх державах-членах ЄС.
6. Набрання чинності
Цей регламент набирає чинності наступного дня після його публікації в Офіційному журналі Європейського Союзу, встановлюючи негайні вимоги щодо відповідності для митних органів стосовно реєстрації зазначеного імпорту.
Аналіз виконавчого регламенту Комісії (ЄС) 2024/2724
Виконавчий регламент Комісії (ЄС) 2024/2724, прийнятий 24 жовтня 2024 року, вводить вимогу реєстрації для імпорту оптоволоконних кабелів, що походять з Індії. Цей захід є частиною триваючого розслідування щодо можливих субсидій, які впливають на ці продукти.
1. Визначення продукту
Регламент конкретно націлений на одномодові оптоволоконні кабелі, які складаються з одного або кількох окремо обгорнутих волокон, укритих захисними матеріалами, і можуть або не можуть містити електричні провідники або з’єднувачі. Зазначено, що регламент виключає:
- Кабелі довжиною менше 500 метрів, що мають робочі з’єднувачі, встановлені на одному або обох кінцях.
- Підводні кабелі, які мають пластикову ізоляцію і містять мідні або алюмінієві провідники в металевих модулях.
Ці продукти класифікуються за кодом CN ex 8544 70 00 та відповідними кодами TARIC.
2. Вимога реєстрації
Відповідно до статті 24(5) основного регламенту (ЄС) 2016/1037, Комісія зобов’язує митні органи реєструвати імпорт зазначених оптоволоконних кабелів з Індії. Ця реєстрація є важливою для потенційного зворотного застосування компенсаційних мит, якщо розслідування підтвердить наявність субсидій. Регламент дозволяє оцінку умов для таких мит під час остаточного визначення розслідування.
3. Тривалість реєстрації
Вимога реєстрації буде діяти протягом дев’яти місяців з моменту набрання чинності регламенту, який набирає чинності наступного дня після його публікації в Офіційному журналі Європейського Союзу.
4. Обробка персональних даних
Регламент зазначає, що будь-які персональні дані, зібрані під час процесу реєстрації, будуть оброблені відповідно до регламенту (ЄС) 2018/1725, що забезпечує захист природних осіб щодо обробки даних установами ЄС.
5. Висновок
Цей регламент є проактивним кроком Європейської Комісії для вирішення можливих неконкурентних торгових практик, пов’язаних із субсидованим імпортом оптоволоконних кабелів з Індії. Реєстрація цих продуктів є ключовим елементом у більш широкій рамці заходів захисту торгівлі, спрямованих на підтримання чесної конкуренції на ринку ЄС.
Аналіз делегованого регламенту Комісії (ЄС) 2024/2759
Делегований регламент Комісії (ЄС) 2024/2759 доповнює регламент (ЄС) 2015/760 щодо європейських фондів довгострокових інвестицій (ELTIF), встановлюючи технічні регуляторні стандарти, які уточнюють різні оперативні аспекти ELTIF. Цей регламент підкреслює важливість управління ризиками, ліквідності та прозорості в управлінні ELTIF, сприяючи захисту інвесторів і узгоджуючи діяльність фондів з їх довгостроковими інвестиційними стратегіями.
Ключові положення
Використання фінансових деривативів
Стаття 1 визначає умови, за яких ELTIF можуть використовувати фінансові деривативи виключно для цілей хеджування. Регламент встановлює, що такі інструменти повинні бути економічно обґрунтованими, відповідати ризиковому профілю ELTIF і бути спрямованими на підтверджене зменшення ризиків, пов’язаних із базовими інвестиціями. Також допускається використання деривативів, пов’язаних із економічно подібними класами активів, у випадках, коли прямі варіанти хеджування недоступні.
Ліквідність і політика викупу
Стаття 2 зобов’язує менеджерів ELTIF оцінити сумісність тривалості фонду з життєвими циклами його окремих активів, враховуючи такі фактори, як профілі ліквідності та час придбання й відчуження активів. Стаття 3 визначає критерії для встановлення мінімальних термінів зберігання, забезпечуючи їх відповідність довгостроковій стратегії ELTIF і ліквідності базових активів.
Процес викупу та інструменти управління
Стаття 4 вимагає від менеджерів ELTIF надати компетентному органу детальну інформацію щодо політики викупу та інструментів управління ліквідністю, включаючи умови викупу, процедури обробки та результати стрес-тестів. Стаття 5 підкреслює, що політика викупу повинна бути належним чином задокументована, відповідати інвестиційній стратегії та містити чіткі умови щодо інструментів управління ліквідністю та умов викупу.
Відповідність запитам на передачу
Статті 7 і 8 стосуються відповідності запитів на передачу акцій або одиниць ELTIF, визначаючи необхідні політики для управління цими запитами. Це включає положення щодо цін виконання, умов пропорційного розподілу для невідповідних запитів і вимогу прозорості, щоб запобігти можливостям арбітражу, які можуть бути несприятливими для інвесторів.
Оцінка та ринкова оцінка
Статті 10 і 11 визначають критерії для оцінки потенційних покупців на ринку та оцінки активів, призначених для продажу. Регламент підкреслює, що оцінки повинні бути своєчасними та відповідати ринковим умовам, забезпечуючи захист інтересів інвесторів під час відчуження активів.
Стандарти розкриття витрат
Стаття 12 вводить стандарти для розкриття витрат, пов’язаних з інвестуванням в ELTIF. Це включає визначення різних складових витрат і забезпечення прозорого представлення всіх витрат для інвесторів, таким чином заохочуючи прийняття обґрунтованих рішень.
Впровадження та відповідність
Нарешті, регламент встановлює, що він набирає чинності наступного дня після його публікації, забезпечуючи обов’язковість його положень для всіх держав-членів. Рамки, передбачені цим регламентом, спрямовані на підвищення оперативної цілісності ELTIF, водночас сприяючи довгостроковим інвестиційним стратегіям і захищаючи інвесторів.
У підсумку, делегований регламент Комісії (ЄС) 2024/2759 забезпечує комплексну основу для управління та функціонування ELTIF, зосереджуючи увагу на управлінні ризиками, ліквідності, прозорості та захисті інвесторів.
Аналіз виконавчого регламенту Комісії (ЄС) 2024/2719
Виконавчий регламент Комісії (ЄС) 2024/2719, прийнятий 24 жовтня 2024 року, встановлює рамки для реєстрації імпорту конкретних гарячекатаних плоских виробів з заліза та сталі, що походять з Єгипту, Індії, Японії та В’єтнаму. Цей регламент є частиною антидемпінгових заходів, ініційованих Європейською Комісією у відповідь на скаргу EUROFER, що представляє значну частину виробництва цих продуктів в ЄС.
Обсяг регламенту
Регламент конкретно націлений на гарячекатані плоскі вироби з заліза, звичайної сталі або іншої легованої сталі. До них належать вироби, що можуть бути в рулонах, а також продукти «різаного до довжини» та «вузька стрічка», які не підлягали подальшій обробці, окрім гарячої прокатки. Регламент чітко виключає:
- Вироби з нержавіючої сталі та кремнесталь з орієнтацією на зерно;
- Інструментальну сталь та швидкорізальну сталь;
- Продукти без рулонів без рельєфних візерунків, товщина яких перевищує 10 мм і ширина 600 мм;
- Продукти без рулонів без рельєфних візерунків з товщиною від 4,75 мм до 10 мм і шириною 2,050 мм або більше.
Класифікація
Обговорювані продукти класифікуються за різними кодами об’єднаної номенклатури (CN) та TARIC. Ці коди слугують ідентифікаторами для митних цілей та наводяться в регламенті для довідки, хоча можуть підлягати змінам.
Процес реєстрації
Відповідно до статті 14(5) регламенту (ЄС) 2016/1036, Комісія вирішила вимагати реєстрації цих імпортів як запобіжний захід. Ця реєстрація має на меті забезпечити, щоб будь-які антидемпінгові мита, накладені в результаті триваючого розслідування, могли бути застосовані заднім числом до зареєстрованого імпорту, якщо буде виконано необхідні умови.
Реєстрація буде дійсною протягом дев’яти місяців з моменту набрання чинності регламенту, що дозволить Комісії оцінити ситуацію та визначити відповідні мита на основі результатів розслідування.
Звинувачення у демпінгу
Регламент посилається на конкретні звинувачення в демпінгових маржах для імпорту з цільових країн, з оцінками в межах від 5% до 40%. Розслідування має на меті оцінити ці претензії та визначити потенційний рівень антидемпінгових мит, необхідних для пом’якшення будь-якої шкоди для промисловості ЄС.
Захист даних
Будь-які персональні дані, зібрані під час процесу реєстрації, будуть оброблені відповідно до регламенту (ЄС) 2018/1725, який регулює захист персональних даних в установах ЄС.
Висновок
Цей регламент є проактивним кроком Європейської Комісії для вирішення проблем, пов’язаних з неконкурентними торговими практиками в сталевій галузі та захисту виробників ЄС від потенційної шкоди, спричиненої демпінгованим імпортом. Він закладає основу для подальших розслідувань і потенційних мит, які можуть знадобитися для забезпечення чесної конкуренції на ринку.
Огляд виконавчого регламенту Комісії (ЄС) 2024/2718
Виконавчий регламент Комісії (ЄС) 2024/2718, прийнятий 24 жовтня 2024 року, накладає вимогу реєстрації для імпорту декор паперу, що походить з Китайської Народної Республіки. Цей регламент є відповіддю на антидемпінгове розслідування, ініційоване Європейською Комісією після скарги європейських виробників.
Визначення продукту
Регламент конкретизує характеристики декор паперу, що підлягає реєстрації. Продукт повинен:
- Важити від 30 до 150 г/м²
- Мати вміст попелу від 5% до 50%
- Виявляти поглинання за Клеммом щонайменше 12 міліметрів за 10 хвилин або підйом смоли від 20% до 200%
- Мати вологу розтяжність в межах від 6 до 12 Ньютон (Н) на 15 міліметрів
- Демонструвати пористість за Гурлі від 3 до 80 секунд на 100 мілілітрів
- Мати гладкість від 20 до 300 за методом Бекка
- Постачатися в рулонах з максимальною шириною 300 сантиметрів
- Бути або попередньо просоченим комбінацією латексів або натуральних зв’язуючих речовин (як крохмаль), або не бути
Виключення стосуються шпалер та подібних покриттів для стін, а також паперів, насичених певними термоотверджувальними або термопластичними смолами.
Вимога реєстрації
Згідно зі статтею 14(5) регламенту (ЄС) 2016/1036, регламент зобов’язує митні органи реєструвати імпорт зазначеного декор паперу. Ця реєстрація є важливою, оскільки вона дозволяє потенційне зворотне накладення антидемпінгових мит, якщо розслідування підтвердить звинувачення в демпінгу.
Реєстрація залишатиметься в силі протягом дев’яти місяців з моменту набрання чинності регламенту.
Розслідування та потенційна відповідальність
Регламент підкреслює, що триваюче розслідування щодо практик демпінгу базується на звинуваченнях, які вказують на те, що маржі демпінгу можуть становити від 35% до 45%. Розслідування також вказує на середній рівень усунення шкоди приблизно від 43% до 53% за відповідний період з жовтня 2022 року по вересень 2023 року. Якщо з’являться докази спотворення сировини, це може вплинути на розрахунок потенційних майбутніх зобов’язань, пов’язаних з антидемпінговими митами.
Захист даних
Будь-які персональні дані, зібрані під час процесу реєстрації, будуть оброблені відповідно до регламенту (ЄС) 2018/1725, що забезпечує дотримання прав осіб протягом діяльності з обробки даних.
Заключні положення
Регламент набирає чинності наступного дня після його публікації в Офіційному журналі Європейського Союзу і є обов’язковим для всіх держав-членів. Він підкреслює зобов’язання Європейської Комісії вирішувати проблеми, пов’язані з неконкурентними торговими практиками, та захищати інтереси промисловості Союзу.
Детальний опис виконавчого регламенту Комісії (ЄС) 2024/2721
Виконавчий регламент Комісії (ЄС) 2024/2721, прийнятий 24 жовтня 2024 року, зобов’язує реєстрацію імпорту певних видів сталевих гусеничних черевиків, що походять з Китайської Народної Республіки. Цей регламент виникає внаслідок антидемпінгового провадження, ініційованого Європейською Комісією після скарги, поданої компанією Duferco Travi e Profilati S.p.A., яка представляє понад 25% загального виробництва Союзу даного продукту.
Продукт, що підлягає реєстрації
Регламент конкретно стосується сталевих гусеничних черевиків, які можуть або не можуть мати прикріплені гумові подушки, і можуть бути зібрані в гусеничний ланцюг. Ці черевики мають максимальну довжину 3,000 мм і використовуються на машинах, класифікованих під специфічними заголовками (8426, 8429 або 8430) або на конвеєрних стрічках під заголовком 8428. Відповідна класифікація для цих продуктів підпадає під коди CN ex 8431 49 20, ex 8431 39 00 і ex 8431 49 80, з відповідними кодами TARIC, наданими для інформаційних цілей.
Вимоги до реєстрації
Регламент зазначає, що імпорт зазначених сталевих гусеничних черевиків має бути зареєстровано відповідно до статті 14(5) основного регламенту (ЄС) 2016/1036. Ця реєстрація є важливою, оскільки вона забезпечує, що якщо триваюче розслідування призведе до накладення антидемпінгових мит, ці мита можуть бути потенційно стягнуті заднім числом на зареєстрований імпорт, за умови, що виконані необхідні умови.
Розслідування та потенційна відповідальність
Комісія ініціювала цей процес реєстрації проактивно. Триваюче розслідування може виявити демпінгові маржі, оцінені в межах від 55% до 87%, а також середній рівень усунення шкоди від 55% до 103% для продукту за період з січня по грудень 2023 року. Якщо розслідування виявить докази спотворення сировини, потенційна відповідальність за антидемпінгові мита може бути відповідно скоригована, щоб відобразити рівень маржі демпінгу, якщо це буде вважатися необхідним для полегшення шкоди, що зазнала промисловість Союзу.
Захист даних
Будь-які персональні дані, зібрані під час процесу реєстрації, будуть оброблені відповідно до регламенту (ЄС) 2018/1725, який регулює захист природних осіб щодо обробки персональних даних установами та органами Союзу.
Впровадження та тривалість
Митні органи зобов’язані виконати цю вимогу реєстрації, яка залишатиметься в силі протягом дев’яти місяців після набрання чинності регламенту. Регламент набирає чинності наступного дня після його публікації в Офіційному журналі Європейського Союзу, забезпечуючи негайну відповідність у всіх державах-членах.
Цей регламент є обов’язковим в цілому та безпосередньо застосовується в межах ЄС, підкреслюючи зобов’язання Комісії вирішувати проблеми демпінгу та захищати внутрішній ринок Союзу.
Делегований регламент Комісії (ЄС) 2024/2765
Цей регламент є коригувальним заходом щодо польської мовної версії делегованого регламенту Комісії (ЄС) 2015/35, який доповнює Директиву 2009/138/ЄС, відому як Директива про платоспроможність II. Мета цього регламенту полягає в виправленні конкретних помилок, виявлених у польському тексті, які впливають на зміст і застосування певних положень.
Ключові положення
- Стаття 1: Ця стаття не стосується англійської мовної версії регламенту, вказуючи на те, що корекції є специфічними для польської версії.
- Стаття 2: Ця стаття стверджує, що регламент набирає чинності через двадцять днів після його публікації в Офіційному журналі Європейського Союзу. Вона підкреслює обов’язковий характер регламенту в цілому та його безпосереднє застосування в усіх державах-членах.
Контекст корекцій
Корекції в основному стосуються наступних помилок у польській мовній версії:
- Стаття 82(1), пункт (b): Що стосується допустимої суми Tier 3 предметів.
- Стаття 134(4): Що стосується застосовних періодів у 12 місяців.
- Стаття 209(3): Також стосується застосовних періодів у 12 місяців.
- Стаття 218(2), пункт (b): Що стосується застосовних періодів у 12 місяців.
Ці помилки були визначені як такі, що впливають на суть положень, що потребує цього коригувального регламенту для забезпечення ясності та точності в правовій основі, що регулює страхування та перестрахування в ЄС.
Прийняття та повноваження
Регламент був прийнятий Європейською Комісією 24 червня 2024 року на підставі повноважень, наданих Договором про функціонування Європейського Союзу та специфічними положеннями Директиви 2009/138/ЄС.
Висновок
У підсумку, делегований регламент Комісії (ЄС) 2024/2765 служить для виправлення конкретних помилок у польській мовній версії попереднього регламенту, забезпечуючи, щоб правовий текст залишався точним і примусовим для зацікавлених сторін у секторах страхування та перестрахування в Європейському Союзі.Європейської асоціації виробників епоксидних смол, яка представляє значну частину виробництва цього продукту в ЄС.
Продукт, що підлягає реєстрації
Регламент стосується епоксидних смол, які повинні відповідати визначенню, встановленому в рамках відповідних кодів комбінованої номенклатури (CN). Ці смоли можуть мати різні форми, включаючи рідкі та тверді, і повинні відповідати стандартам якості, зазначеним у відповідних технічних документах.
Вимоги до реєстрації
Згідно з статтею 14(5) основного Регламенту (ЄС) 2016/1036, Комісія вирішила запровадити вимогу реєстрації для імпорту епоксидних смол. Ця реєстрація є важливою, оскільки вона дозволяє потенційно застосовувати антидемпінгові мита зворотно для зареєстрованих імпортів, якщо розслідування підтвердить наявність демпінгу.
Контекст розслідування
Дане регулювання є відповіддю на скаргу, що містить інформацію про ймовірні демпінгові практики, з маржами демпінгу, що оцінюються в діапазоні від 20% до 40%. Середній рівень компенсації збитків оцінюється на рівні 30% для періоду з жовтня 2022 року по вересень 2023 року.
Захист даних
Будь-які персональні дані, зібрані під час процесу реєстрації, будуть оброблятися відповідно до Регламенту (ЄС) 2018/1725, що регулює обробку персональних даних в установах Союзу.
Вступ у силу та термін дії
Регламент набирає чинності на наступний день після його публікації в Офіційному журналі Європейського Союзу і залишатиметься в силі протягом дев’яти місяців. Цей тимчасовий період є критично важливим для реалізації процесу реєстрації митними органами та для дотримання нових вимог усіма зацікавленими сторонами.
На завершення, Регламент (ЄС) 2024/2714 є важливим кроком у боротьбі з демпінговими практиками на ринку епоксидних смол, забезпечуючи захист інтересів європейських виробників та дотримуючи встановлені правові рамки для антидемпінгових заходів.Ad Hoc Коаліція виробників епоксидних смол, що представляє понад 25% загального виробництва цих матеріалів в Союзі.
Область регулювання
Регулювання специфічно націлене на продукти, що містять більше 35% за вагою епоксидних смол, до яких належать різні форми епоксидних смол або поліепоксидів. Ці продукти характеризуються своїми реактивними епоксидними групами і базуються на епіхлоргідрині, поєднаному з аліфатичними або ароматичними компонентами спиртів, такими як бісфенол А (BPA). Регулювання охоплює тверді, напівтверді або рідкі форми цих смол, незалежно від класу, чистоти, молекулярної ваги або структури, за умови, що відвердлюючі агенти не прореагували хімічно для утворення іншого продукту, позбавленого епоксидних груп.
Виключення
Зокрема, певні продукти виключені з вимоги реєстрації:
- Фарби та покриття, що є сумішами, що містять щонайменше 10% пігменту, максимум 80% епоксидної смоли та 5 до 40% відвердлювача.
- Попередньо просочені тканини або волокна, відомі як ‘пре-прег’, які складаються з тканин або волокон, просочених епоксидною смолою.
- Суміші епоксидних смол з іншими матеріалами, класифікованими під кодами CN, відмінними від зазначених у регулюванні.
Процес реєстрації
Митні органи зобов’язані реєструвати імпорт зазначених продуктів епоксидних смол відповідно до статті 14(5) Регламенту (ЄС) 2016/1036. Ця реєстрація є вирішальною для можливого зворотного застосування антидемпінгових мит, якщо розслідування призведе до таких заходів. Регулювання вказує, що Комісія вжила цю ініціативу для забезпечення можливості стягнення будь-яких майбутніх мит з зареєстрованого імпорту, якщо розслідування підтвердить звинувачення в демпінгу.
Маржі демпінгу та рівні шкоди
Регулювання окреслює різні оцінені маржі демпінгу з кількох країн, при цьому Народна Республіка Китай стикається з маржами від 140% до 170%, тоді як Республіка Корея, Тайвань та Таїланд мають нижчі маржі в діапазоні від 10% до 90%. Середні рівні усунення шкоди для цих імпортів варіюються, що свідчить про значні побоювання щодо впливу цих імпортів на індустрію епоксидних смол Союзу.
Обробка персональних даних
Будь-які персональні дані, зібрані під час процесу реєстрації, будуть оброблятися відповідно до Регламенту (ЄС) 2018/1725, який регулює обробку персональних даних інститутами та органами Союзу.
Термін реалізації
Регулювання залишатиметься в силі протягом дев’яти місяців з дати набрання чинності, якою є день, що настає після його публікації в Офіційному журналі Європейського Союзу. Це регулювання є обов’язковим у повному обсязі та безпосередньо застосовується у всіх державах-членах Європейського Союзу.
Аналіз Виконавчого Регламенту Комісії (ЄС) 2024/2716
Виконавчий регламент Комісії (ЄС) 2024/2716, ухвалений 24 жовтня 2024 року, встановлює вимогу реєстрації імпорту ваніліну, що походить з Народної Республіки Китай. Це регулювання є частиною заходів Європейської Комісії щодо вирішення проблем, пов’язаних з можливими демпінговими практиками на ринку ваніліну.
Продукт, що підлягає реєстрації
Регулювання специфічно визначає ванілін, що характеризується його молекулярними формулами C8H8O3 або C9H10O3, і передбачає, що його чистота має перевищувати 95% за вагою, щоб підлягати реєстрації. Це охоплює різні форми ваніліну, включаючи:
- Синтетичний ванілін
- Природний ванілін
- Біологічно отриманий синтетичний ванілін (біованілін)
- Етилванілін
Номери CAS, пов’язані з цими продуктами, надаються для ясності: синтетичний ванілін, природний ванілін і біованілін мають спільний номер CAS 121-33-5, тоді як етилванілін має номер CAS 121-32-4. Крім того, регулювання зазначає, що суміші, що містять ванілін у концентраціях нижче 95% за вагою, виключені з цієї вимоги реєстрації.
Процес реєстрації
Згідно зі статтею 14(5) базового Регламенту (ЄС) 2016/1036, Комісія зобов’язує митні органи вжити необхідних заходів для реєстрації імпорту зазначених продуктів ваніліну. Реєстрація має критичне значення: якщо поточне антидемпінгове розслідування завершиться введенням мит, ці мита можуть бути застосовані ретроактивно до зареєстрованого імпорту, за умови, що умови будуть дотримані. Регулювання зазначає, що рішення про введення реєстрації було ухвалено Комісією за власною ініціативою, що відображає терміновість у вирішенні звинувачень у демпінгу. Скарга, що викликала антидемпінгове розслідування, оцінювала маржу демпінгу на рівні 55.13% і прогнозувала рівень усунення шкоди в межах 45% до 53% для відповідних продуктів за період з січня по грудень 2023 року. Це свідчить про значний потенційний фінансовий вплив на ринок.
Тривалість реєстрації
Вимога реєстрації залишатиметься в силі протягом дев’яти місяців з моменту набрання чинності цього регулювання. Цей термін дозволяє завершити поточне розслідування та визначити будь-які необхідні мита.
Розгляд питань захисту даних
У зв’язку з обробкою персональних даних у контексті цієї реєстрації регулювання підтверджує відповідність Регламенту (ЄС) 2018/1725, який регулює захист персональних даних, оброблених інститутами ЄС. Це забезпечує, що будь-які персональні дані, зібрані під час процесу реєстрації, будуть оброблятися відповідно до встановлених норм захисту даних.
Висновок
У підсумку, Виконавчий регламент Комісії (ЄС) 2024/2716 відіграє важливу роль у торговій політиці Європейського Союзу, встановлюючи вимогу реєстрації для специфічних імпортів ваніліну з Китаю. Це проактивний крок для потенційного протидії демпінговим практикам, забезпечуючи, щоб ринок ЄС залишався справедливим та конкурентоспроможним.
Аналіз Виконавчого Регламенту Комісії (ЄС) 2024/2732
Огляд
Виконавчий регламент Комісії (ЄС) 2024/2732, ухвалений 24 жовтня 2024 року, зобов’язує реєстрацію імпорту лізину, що походить з Народної Республіки Китай. Це регулювання є відповіддю на антидемпінгове розслідування, ініційоване Європейською Комісією після скарги від європейського виробника.
Визначення продукту
Регулювання специфічно посилається на лізин та його похідні, включаючи естери та солі, а також кормові добавки. Продукт повинен містити суху вагу не менше 68%, але не більше 80% L-лізину сульфату. Крім того, він може містити до 32% інших компонентів, таких як вуглеводи та різні амінокислоти. Відповідні коди CN для класифікації наведені як ex 2309 90 31, ex 2309 90 96 та 2922 41 00, з відповідними кодами TARIC для ясності.
Вимога реєстрації
Згідно зі статтею 14(5) базового Регламенту (ЄС) 2016/1036, Комісія має право вимагати реєстрацію імпортів для полегшення потенційного зворотного введення антидемпінгових мит, якщо розслідування підтвердить таку необхідність. Це регулювання дозволяє реєстрацію імпортів лізину, щоб забезпечити можливість стягнення антидемпінгових мит, якщо вони пізніше будуть застосовані.
Тривалість реєстрації
Реєстрація залишатиметься в силі протягом дев’яти місяців з дати набрання чинності цього регулювання. Повноваження щодо реєстрації імпортів спрямовані на митні органи, забезпечуючи відповідність регулюванню у всіх держав-членах.
Контекст розслідування
Регулювання базується на скарзі, поданій METEX NOOVISTAGO, яка представляє понад 25% загального виробництва лізину в Союзі. Звинувачення в скарзі вказують на значні маржі демпінгу, оцінені від 64% до 81%, разом із рівнем усунення шкоди, що перевищує 150% для відповідного продукту за період з жовтня 2022 року по вересень 2023 року. Будь-яка майбутня відповідальність щодо мит буде визначена на основі висновків поточного розслідування.
Розгляд питань захисту даних
Будь-які персональні дані, зібрані для процесу реєстрації, будуть оброблятися відповідно до Регламенту (ЄС) 2018/1725, що забезпечує захист персональних даних відповідно до європейських стандартів.
Висновок
Це регулювання є значним кроком у регулюванні імпорту лізину з Китаю, що відображає зобов’язання ЄС захищати свій ринок від потенційно несправедливих торгових практик. Наслідки цього регулювання будуть уважно контролюватися в міру прогресу розслідування.
Огляд Виконавчого Регламенту Комісії (ЄС) 2024/2717
Виконавчий регламент Комісії (ЄС) 2024/2717 був ухвалений 24 жовтня 2024 року і стосується конкретних помилок, виявлених у мовних версіях Додатку I до Регламенту Ради (ЄЕС) № 2658/87, який регулює тарифну та статистичну номенклатуру разом із Загальним митним тарифом.
Ключові положення
Цей регулювання специфічно виправляє неточності, виявлені в німецькій та фінській мовних версіях зазначеного Додатку I:
- Виправлення німецькою мовою: Помилки були виявлені в Частині II, Розділі II, Главі 6, зокрема в таблиці, що стосується опису кодів CN 0601, 0601 10 та 0601 20.
- Виправлення фінською мовою: Помилки були виявлені в Частині II, Розділі VI, Главі 29, пункті 5(D), а також у Главі 38, що впливають на описи кодів CN 3824 99 61 і 3827 11 00.
Регулювання підкреслює, що ці виправлення обмежуються німецькою та фінською мовними версіями, не впливаючи на інші мовні версії регулювання.
Реалізація та застосування
Стаття 2 регулювання зазначає, що воно набирає чинності наступного дня після його публікації в Офіційному журналі Європейського Союзу. Крім того, воно є обов’язковим у повному обсязі та безпосередньо застосовується у всіх державах-членах Європейського Союзу.
Висновок
Ухвалення цього регулювання відображає зобов’язання Європейської Комісії забезпечити точність та ясність у юридичних текстах, які регулюють митні та тарифні регламенти, що сприяє більш гладкій роботі внутрішнього ринку.[:]