Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Огляд законодавства ЄС за 18/11/2025


EU Legislation Review

Регламент (ЄС) 2025/2316 про виконання, прийнятий Комісією

Цей регламент продовжує терміни затвердження для декількох активних речовин, що використовуються в засобах захисту рослин. Це гарантує, що продукти, які містять ці речовини, можуть залишатися на ринку, поки тривають оцінки. Наприклад, термін затвердження триклопіру продовжено до 31 березня 2027 року, а динатрію/калію фосфонатів – до 31 липня 2029 року.

Регламент (ЄС) 2025/2313 про виконання, прийнятий Комісією

Цей регламент поновлює затвердження гіберелінової кислоти як активної речовини низького ризику для захисту рослин в межах ЄС. Він встановлює умови її використання, зосереджуючись на захисті нецільових рослин. Він також знімає обмеження, яке обмежувало її використання лише регулюванням росту рослин.

Регламент (ЄС) 2025/2312 про виконання, прийнятий Комісією

Цей регламент визначає технічну інформацію, яку страхові та перестрахувальні компанії повинні використовувати для обчислення своїх технічних резервів та базових власних коштів для регуляторної звітності відповідно до Директиви Solvency II. Регламент надає важливі фінансові дані в додатках, включаючи безризикові процентні ставки, фундаментальні спреди та коригування волатильності, для звітів з контрольними датами між 30 вересня 2025 року та 30 грудня 2025 року.

Регламент (ЄС) 2025/2314 про виконання, прийнятий Комісією

Цей регламент запроваджує тимчасове антидемпінгове мито у розмірі 122,8% на імпорт фосфористої кислоти, що походить з Китаю, з метою захисту вітчизняної промисловості Союзу. Він визначає продукт і визначає методологію визначення нормальної вартості, шкоди та причинно-наслідкового зв’язку.

Регламент (ЄС) 2025/2318 про виконання, прийнятий Комісією

Цей регламент реєструє «Bursa Kestane Şekeri» як захищене географічне зазначення (PGI), що означає, що лише каштанові цукерки з Бурси, Туреччина, вироблені відповідно до конкретних стандартів, можуть використовувати цю назву в межах ЄС.

Регламент (ЄС) 2025/2315 про виконання, прийнятий Комісією

Цей регламент затверджує зміну захищеного географічного зазначення для «Scottish Farmed Salmon», спрощуючи назву до «Scottish Salmon».

Регламент (ЄС) 2025/2317 про виконання, прийнятий Комісією

Цей регламент реєструє «İpsala Pirinci» як захищену назву походження (PDO). Лише рис, вироблений у регіоні Іпсала, Туреччина, відповідно до конкретних стандартів, може продаватися під цією назвою в межах ЄС.

Регламент (ЄС) 2025/2332 про виконання, прийнятий Комісією

Цей регламент вносить зміни до списків дозволених третіх країн для ввезення птиці та пов’язаних з нею продуктів до ЄС, враховуючи нещодавні спалахи пташиного грипу в Канаді, Великобританії та США. Він призупиняє або повторно дозволяє ввезення цих продуктів на основі оновленої ситуації з ВПГП у конкретних зонах.

Регламент (ЄС) 2025/2298 про виконання, прийнятий Комісією

Цей регламент виключає певні рослини *Salix caprea* та *Salix cinerea* походженням з Великої Британії зі списку рослин високого ризику, полегшуючи їх імпорт до ЄС.

Регламент (ЄС) 2025/2342, прийнятий Комісією

Цей регламент встановлює закриття рибальства для морського окуня у міжнародних водах зон 1 та 2 для суден ЄС, оскільки виділена квота була вичерпана. Він забороняє вилов, утримання, перевантаження або вивантаження морського окуня після 22 жовтня 2025 року.

А тепер розглянемо детальніше кожен з опублікованих сьогодні актів:

Регламент (ЄС) 2025/2316 Комісії від 17 листопада 2025 року, що вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) № 540/2011 щодо продовження термінів дії дозволів на активні речовини алюмінію силікат, дифеноконазол, дифлуфенікан, динатрію фосфонат, екстракт чайного дерева, флурохлорідон, індолілмасляна кислота, мальтодекстрин, фосфан, рослинні олії/гвоздикова олія, рослинні олії/олія м’яти колосистої, калію фосфонати та триклопір

Цей Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/2316 Комісії вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) № 540/2011, зосереджуючись на продовженні термінів дії дозволів на кілька активних речовин, що використовуються в засобах захисту рослин. Продовження необхідні для завершення поточних оцінок і процедур поновлення.

Регламент складається з двох статей і додатка. Стаття 1 встановлює, що Додаток до Імплементаційного регламенту (ЄС) № 540/2011 змінюється відповідно до Додатка до цього регламенту. Стаття 2 вказує дату набрання чинності регламентом. Додаток містить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) № 540/2011, зокрема оновлення термінів закінчення дії дозволів на активні речовини. Порівняно з попередніми регламентами, цей акт передбачає подальше продовження термінів дії дозволів на згадані активні речовини, що відображає затримки в оцінці ризиків і процесах прийняття рішень.

Найважливішим положенням цього акту є продовження термінів дії дозволів на перелічені активні речовини. Наприклад, дозвіл на триклопір продовжено до 31 березня 2027 року, на дифеноконазол – до 31 січня 2028 року, а на динатрію фосфонат і калію фосфонати – до 31 липня 2029 року. Ці продовження гарантують, що засоби захисту рослин, що містять ці речовини, можуть залишатися на ринку, поки завершуються оцінки для поновлення.

Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/2313 Комісії від 17 листопада 2025 року, що поновлює схвалення активної речовини гіберелінової кислоти як активної речовини з низьким рівнем ризику відповідно до Регламенту (ЄС) № 1107/2009 Європейського Парламенту та Ради та вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) № 540/2011 Комісії

Це Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/2313 Комісії, який поновлює схвалення гіберелінової кислоти як активної речовини з низьким рівнем ризику, що використовується в засобах захисту рослин у межах Європейського Союзу. Він підтверджує, що гіберелінова кислота відповідає критеріям безпеки, викладеним у Регламенті (ЄС) № 1107/2009, та продовжує термін її схвалення. Регламент також вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) № 540/2011 Комісії, щоб відобразити це поновлення.

Регламент складається з трьох статей і двох додатків. Стаття 1 визначає поновлення схвалення гіберелінової кислоти. Стаття 2 описує зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) № 540/2011. Стаття 3 визначає дату набрання чинності та застосування. Додаток I містить детальну інформацію про поновлене схвалення, включаючи ідентифікацію речовини, стандарти чистоти, дату схвалення, термін дії та конкретні положення щодо її використання. Додаток II вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) № 540/2011 шляхом видалення старого запису про гіберелінову кислоту в Частині А та додавання нового запису в Частині D, що відображає оновлені умови та положення щодо її використання як активної речовини з низьким рівнем ризику.

Найважливішими положеннями цього акту є положення, що стосуються умов використання гіберелінової кислоти, які тепер включають зосередження на захисті нецільових наземних рослин на прилеглій до посівів території. Держави-члени повинні впроваджувати заходи щодо зменшення ризиків, щоб забезпечити дотримання цих умов. Поновлення також знімає попереднє обмеження, яке обмежувало її використання лише регулюванням росту рослин, що потенційно розширює її застосування в захисті рослин.

Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/2312 Комісії від 17 листопада 2025 року, що встановлює технічну інформацію для розрахунку технічних резервів і базових власних коштів для звітності з контрольними датами з 30 вересня 2025 року до 30 грудня 2025 року відповідно до Директиви 2009/138/ЄС Європейського Парламенту та Ради про започаткування та ведення діяльності зі страхування та перестрахування

Гаразд, ось розбивка Імплементаційного регламенту (ЄС) 2025/2312 Комісії:

Цей регламент надає конкретну технічну інформацію, яку страхові та перестрахувальні компанії повинні використовувати для розрахунку своїх технічних резервів і базових власних коштів. Цей розрахунок є важливим для регуляторної звітності відповідно до Директиви Solvency II (2009/138/ЄС), яка регулює страхову галузь в ЄС. Регламент забезпечує виконання цих розрахунків за єдиних умов по всьому Європейському Союзу. Дані застосовуються для звітів з контрольними датами в діапазоні з 30 вересня 2025 року до 30 грудня 2025 року.

Регламент складається з двох статей і трьох додатків.

* **Стаття 1** зобов’язує страхові та перестрахувальні підприємства використовувати технічну інформацію, викладену в регламенті, під час розрахунку технічних резервів і базових власних коштів для звітності з контрольними датами між 30 вересня 2025 року та 30 грудня 2025 року. У ній зазначено, що технічна інформація включає:

* Відповідні строкові структури безризикової процентної ставки (Додаток I)
* Фундаментальні спреди для розрахунку узгоджувального коригування (Додаток II)
* Коригування волатильності для відповідних національних страхових ринків (Додаток III)
* **Стаття 2** визначає дату набрання чинності та дату застосування регламенту. У ній зазначено, що регламент набирає чинності наступного дня після його опублікування в Офіційному віснику Європейського Союзу та застосовується з 30 вересня 2025 року.
* **Додаток I** надає відповідні строкові структури безризикової процентної ставки для різних валют, які використовуються для розрахунку найкращої оцінки, без узгоджувального коригування або коригування волатильності.
* **Додаток II** встановлює фундаментальні спреди для розрахунку узгоджувального коригування, виражені в базисних пунктах, для вимог до центральних урядів/центральних банків, фінансових установ та інших вимог.
* **Додаток III** перелічує коригування волатильності для відповідної строкової структури безризикової процентної ставки в базисних пунктах для різних валют і національних страхових ринків.

Найважливішим аспектом цього регламенту є конкретні фінансові дані, наведені в додатках. Страхові та перестрахувальні компанії потребують цих даних для точного розрахунку своїх технічних резервів і базових власних коштів, що є вирішальним для демонстрації платоспроможності та виконання нормативних вимог відповідно до Директиви Solvency II. Дані включають безризикові процентні ставки, фундаментальні спреди та коригування волатильності, які є важливими для цих розрахунків.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/2314 від 17 листопада 2025 року про введення тимчасового антидемпінгового мита на імпорт фосфористої кислоти походженням з Китайської Народної Республіки

Ось розбивка Імплементаційного регламенту Комісії (ЄС) 2025/2314:

**1. Суть акту:**

Цей регламент вводить тимчасове антидемпінгове мито на імпорт фосфористої кислоти походженням з Китайської Народної Республіки (КНР). Європейська комісія розпочала розслідування після скарги виробника промисловості Союзу, виявивши докази демпінгової практики, яка завдавала матеріальної шкоди промисловості Союзу. Регламент встановлює тимчасову ставку мита в розмірі 122,8%, що застосовується до чистої ціни продукту франко-кордон Союзу до сплати мита. Метою є протидія нечесній торговельній практиці демпінгу та захист вітчизняної промисловості Союзу.

**2. Структура та основні положення:**

Регламент структуровано наступним чином:

* **Процедура:** Деталізує початок розслідування, реєстрацію імпорту, методи вибірки та використання статті 18 основного Регламенту через відсутність співпраці з боку китайських виробників-експортерів.
* **Визначення продукту:** Визначає продукт, який є предметом розслідування, як фосфориста кислота у твердій або рідкій формі, із зазначенням відповідних кодів CN та CAS. Він також визначає “подібний продукт”, що виробляється та продається в Союзі.
* **Визначення демпінгу:** Пояснює методологію визначення нормальної вартості, включаючи відхилення внутрішніх цін і витрат у КНР через значні спотворення. Він визначає Бразилію як відповідну репрезентативну країну та окреслює джерела, використані для встановлення неспотворених витрат.
* **Визначення шкоди:** Оцінює шкоду, заподіяну промисловості Союзу, враховуючи такі фактори, як споживання в Союзі, обсяги імпорту та частка ринку, ціни імпорту та різні економічні показники.
* **Причинно-наслідковий зв’язок:** Досліджує причинно-наслідковий зв’язок між демпінговим імпортом і шкодою для промисловості Союзу, а також розглядає інші потенційні фактори.
* **Рівень заходів:** Визначає рівень антидемпінгових мит, необхідних для усунення шкоди, враховуючи спотворення цін на сировину та інтереси Союзу.
* **Інтереси Союзу:** Оцінює, чи відповідає введення заходів загальним інтересам Союзу, враховуючи інтереси промисловості Союзу, імпортерів і користувачів.
* **Тимчасові антидемпінгові заходи:** Вводить тимчасове антидемпінгове мито в розмірі 122,8% на імпорт фосфористої кислоти походженням з КНР.
* **Реєстрація:** Припиняє реєстрацію імпорту, яка була встановлена раніше.
* **Прикінцеві положення:** Встановлює терміни для зацікавлених сторін для подання коментарів і запиту на слухання.

**3. Основні положення для практичного використання:**

* **Стаття 1:** Чітко визначає продукт, на який поширюється антидемпінгове мито, включаючи його коди CN та CAS, і встановлює тимчасову ставку мита на рівні 122,8%. Це основне положення для митних органів та імпортерів.
* **Стаття 2:** Визначає терміни для зацікавлених сторін для подання письмових коментарів або запиту на слухання. Це важливо для компаній та організацій, які бажають взяти участь у процесі розслідування.
* **Стаття 3:** Зобов’язує митні органи припинити реєстрацію імпорту, але зберігати дані, зібрані протягом періоду реєстрації.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/2318 від 10 листопада 2025 року про реєстрацію географічного зазначення Bursa Kestane Şekeri (PGI) у реєстрі географічних зазначень Союзу відповідно до Регламенту (ЄС) 2024/1143 Європейського Парламенту та Ради

Цей імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/2318 реєструє ‘Bursa Kestane Şekeri’ як захищене географічне зазначення (PGI) у реєстрі Союзу. Це означає, що назву ‘Bursa Kestane Şekeri’ можна використовувати лише для каштанових цукерок, що походять з Бурси, Туреччина, і виготовлені відповідно до певних стандартів. Реєстрація ґрунтується на заявці з Туреччини та відповідає правилам, викладеним у Регламенті (ЄС) 2024/1143.

Регламент складається з преамбули, в якій викладено правову основу та обґрунтування реєстрації, а також двох статей. Стаття 1 офіційно реєструє ‘Bursa Kestane Şekeri’ (PGI) у реєстрі географічних зазначень Союзу з посиланням на статтю 22 Регламенту (ЄС) 2024/1143. Стаття 2 визначає, що регламент набирає чинності через двадцять днів після його опублікування в Офіційному журналі Європейського Союзу, і що він є обов’язковим у своїй повноті та безпосередньо застосовним у всіх державах-членах. Цей регламент імплементує положення Регламенту (ЄС) 2024/1143, який скасував і замінив Регламент (ЄС) № 1151/2012.

Найважливішим положенням є стаття 1, яка надає статус PGI ‘Bursa Kestane Şekeri’. Цей правовий захист гарантує, що лише продукти, які відповідають визначеним критеріям і походять із зазначеної географічної зони, можуть продаватися під цією назвою в межах Європейського Союзу. Це захищає споживачів від оманливих продуктів і підтримує виробників у регіоні Бурса, Туреччина.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/2315 від 10 листопада 2025 року, який затверджує внесення змін до специфікації продукту захищеного географічного зазначення Scottish Farmed Salmon відповідно до Регламенту (ЄС) 2024/1143 Європейського Парламенту та Ради

Цей імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/2315 затверджує внесення змін до специфікації продукту для захищеного географічного зазначення (ЗГЗ) щодо “Scottish Farmed Salmon”. Ключовою зміною є спрощення назви до “Scottish Salmon”. Цю зміну було запрошено Сполученим Королівством та опубліковано для подання заперечень, але жодних заперечень не було отримано. Як наслідок, Європейська Комісія ухвалила цей регламент для офіційного затвердження зміни.

Регламент складається з двох статей. Стаття 1 затверджує внесення змін до специфікації продукту, змінюючи назву захищеного географічного зазначення з “Scottish Farmed Salmon” на “Scottish Salmon”. Стаття 2 зазначає, що регламент набуває чинності через двадцять днів після його опублікування в Офіційному журналі Європейського Союзу та є обов’язковим у повному обсязі та безпосередньо застосовним у всіх державах-членах. Правовою основою для цього регламенту є Регламент (ЄС) 2024/1143 Європейського Парламенту та Ради про географічні зазначення. Попередній регламент, Регламент (ЄС) № 1151/2012, був скасований Регламентом (ЄС) 2024/1143.

Найважливішим положенням цього акту є стаття 1, яка юридично визнає зміну назви захищеного географічного зазначення з “Scottish Farmed Salmon” на “Scottish Salmon”. Ця зміна, ймовірно, вплине на маркетинг та маркування продукту, а також на сприйняття споживачів.

Регламент (ЄС) 2025/2317 Комісії від 10 листопада 2025 року про реєстрацію географічного зазначення İpsala Pirinci (PDO) у реєстрі географічних зазначень Союзу відповідно до Регламенту (ЄС) 2024/1143 Європейського Парламенту та Ради

Цей Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/2317 Комісії офіційно реєструє «İpsala Pirinci» як Захищене позначення походження (PDO) у реєстрі географічних зазначень Союзу. Ця реєстрація ґрунтується на заявці від Türkiye та гарантує, що назва продукту захищена в межах ЄС, запобігаючи зловживанням та імітації. Правовою основою цього регламенту є Регламент (ЄС) 2024/1143 про географічні зазначення.

Структура акту є простою. Він складається з преамбули, в якій викладено правову основу та причини реєстрації, після чого йдуть дві статті. Стаття 1 офіційно реєструє географічне зазначення «İpsala Pirinci» (PDO). Стаття 2 визначає, що регламент набирає чинності через двадцять днів після його опублікування в Офіційному журналі Європейського Союзу. Цей регламент скасовує та замінює попередній Регламент (ЄС) № 1151/2012.

Найважливішим положенням є стаття 1, яка надає статус PDO «İpsala Pirinci». Це означає, що лише рис, вироблений у регіоні İpsala в Türkiye відповідно до конкретних виробничих стандартів, може продаватися під цією назвою в межах ЄС. Цей захист допомагає зберегти унікальні характеристики та репутацію продукту, а також забезпечує чесну конкуренцію для виробників.

Виконавчий Регламент Комісії (ЄС) 2025/2332 від 14 листопада 2025 року, що вносить зміни до Додатків V та XIV Виконавчого Регламенту (ЄС) 2021/404 щодо записів для Канади, Сполученого Королівства та Сполучених Штатів у переліках третіх країн, територій або зон з них, уповноважених для ввезення в Союз партій птиці та зародкових продуктів птиці, а також свіжого м’яса птиці та пернатої дичини

Цей Виконавчий Регламент Комісії (ЄС) 2025/2332 вносить зміни до Додатків V та XIV Виконавчого Регламенту (ЄС) 2021/404, зокрема щодо переліків третіх країн, територій або зон, уповноважених для ввезення в Союз партій птиці, зародкових продуктів птиці, а також свіжого м’яса птиці та пернатої дичини. Регламент стосується нещодавніх спалахів високопатогенного пташиного грипу (HPAI) в Канаді, Сполученому Королівстві та Сполучених Штатах.

Регламент складається з двох статей і додатка. Стаття 1 зазначає, що Додатки V та XIV Виконавчого Регламенту (ЄС) 2021/404 змінюються відповідно до Додатка до цього регламенту. Стаття 2 визначає, що регламент набирає чинності наступного дня після його опублікування в Офіційному журналі Європейського Союзу. Додаток деталізує конкретні зміни до Додатків V та XIV Виконавчого Регламенту (ЄС) 2021/404, додаючи та замінюючи записи для Канади, Сполученого Королівства та Сполучених Штатів, щоб відобразити оновлену ситуацію щодо HPAI.

Основні положення цього регламенту передбачають модифікацію існуючих переліків для призупинення або повторного дозволу на ввезення птиці та пов’язаних з нею продуктів із конкретних зон у Канаді, Сполученому Королівстві та Сполучених Штатах, на основі останніх звітів про спалахи HPAI. Регламент призупиняє ввезення в Союз партій птиці та зародкових продуктів птиці, а також свіжого м’яса птиці та пернатої дичини з районів, уражених спалахами в цих третіх країнах. Він також повторно дозволяє ввезення в Союз цих партій із постраждалих зон Канади, з яких ввезення в Союз було призупинено. Це забезпечує підтримку стандартів ЄС щодо здоров’я тварин шляхом запобігання потенційному поширенню пташиного грипу, а також дозволяє продовжувати торгівлю з районів, визнаних безпечними.

Регламент (ЄС) 2025/2298 Комісії від 14 листопада 2025 року, що вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2018/2019 щодо певних рослин для садіння *Salix caprea* та *Salix cinerea* походженням з Великої Британії

Цей Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/2298 Комісії вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2018/2019 шляхом вилучення певних рослин *Salix caprea* та *Salix cinerea* походженням з Великої Британії зі списку рослин високого ризику. Це рішення ґрунтується на оцінці ризиків, проведеній Європейським агентством з безпеки харчових продуктів (EFSA), яке дійшло висновку, що фітосанітарний ризик, пов’язаний з цими рослинами, знижено до прийнятного рівня за умови дотримання конкретних вимог до імпорту. Як наслідок, регламент полегшує імпорт цих конкретних рослин *Salix* з Великої Британії до ЄС.

Структура акту є простою. Він складається з преамбули, в якій викладено обґрунтування внесення змін, за якою йдуть дві статті та додаток. Стаття 1 передбачає внесення змін до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2018/2019 відповідно до додатка. Стаття 2 встановлює дату набрання чинності регламентом. У додатку детально описано конкретну зміну до списку рослин високого ризику, уточнюючи, що рослини *Salix caprea* та *Salix cinerea* з Великої Британії більше не вважаються рослинами високого ризику. Основна зміна полягає у знятті загального обмеження на рослини *Salix* L. для садіння, що походять з Великої Британії, замінивши його конкретним виключенням для *Salix caprea* та *Salix cinerea*.

Найважливішим положенням є зміна в Додатку, яка змінює запис для *Salix* L. у списку рослин високого ризику. Тепер конкретно зазначено, що лише рослини *Salix* L., крім *Salix caprea* та *Salix cinerea* походженням з Великої Британії, вважаються рослинами високого ризику. Це означає, що імпортери та органи з охорони здоров’я рослин повинні знати, що до рослин *Salix caprea* та *Salix cinerea* з Великої Британії тепер застосовуються стандартні вимоги до імпорту, а не суворіші правила, що застосовуються до рослин високого ризику.

Регламент (ЄС) 2025/2342 Комісії від 13 листопада 2025 року про встановлення закриття рибальства на морського окуня у міжнародних водах зон 1 і 2 для суден, що ходять під прапором або зареєстровані в державі-члені Європейського Союзу

Цей Регламент (ЄС) 2025/2342 Комісії встановлює закриття рибальства на морського окуня у міжнародних водах зон 1 і 2 для суден, що ходять під прапором або зареєстровані в державі-члені Європейського Союзу. Регламент базується на тому факті, що рибальська квота, виділена Європейському Союзу на цей запас, вичерпана. Як наслідок, регламент забороняє рибальську діяльність на морського окуня у визначеній зоні суднами, що ходять під прапором ЄС. Це включає заборону на утримання на борту, переміщення, перевантаження або вивантаження морського окуня, виловленого після зазначеної дати закриття.

Регламент складається з трьох статей і додатка. Стаття 1 зазначає, що рибальська квота, виділена на 2025 рік Європейському Союзу на запас морського окуня у міжнародних водах зон 1 і 2, вважається вичерпаною з дати, зазначеної в Додатку. Стаття 2 забороняє рибальську діяльність на запас, зазначений у статті 1, суднами, що ходять під прапором або зареєстровані в державі-члені Європейського Союзу, що здійснюють рибальство відповідно до квоти, виділеної «іншим», з дати, зазначеної в Додатку. Вона конкретно забороняє утримання на борту, переміщення, перевантаження або вивантаження риби з цього запасу, виловленої цими суднами після цієї дати. Стаття 3 передбачає, що регламент набирає чинності на наступний день після його опублікування в Офіційному журналі Європейського Союзу. Додаток визначає дату закриття рибальства на морського окуня як 22 жовтня 2025 року.

Найважливішим положенням цього регламенту є стаття 2, яка фактично забороняє суднам, що ходять під прапором ЄС, рибалити на морського окуня у зазначених міжнародних водах після 22 жовтня 2025 року. Ця заборона поширюється на утримання, переміщення, перевантаження або вивантаження будь-якого морського окуня, виловленого після цієї дати.

E-mail
Password
Confirm Password
Lexcovery
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.