Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Огляд законодавства ЄС за 22/10/2025



Огляди правових актів

Огляд Імплементаційного регламенту Комісії (ЄС) 2025/2104

Цей регламент оновлює адміністративні деталі для біоцидного продукту «CVAS Disinfectant product based on Propan-2-ol». Він замінює додаток до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2019/2029 зведеним резюме, що відображає зміни в адресі власника дозволу, адресі виробника та додавання нових виробничих майданчиків. Найважливішою частиною є оновлений додаток, який надає вичерпні характеристики продукту, включаючи торгові назви, деталі дозволу, склад, заяви про небезпеку та дозволені види використання, забезпечуючи зацікавленим сторонам доступ до найактуальнішої інформації.

Огляд Імплементаційного регламенту Комісії (ЄС) 2025/2144

Цей регламент зобов’язує митні органи реєструвати імпорт горохового протеїну з високим вмістом білка, що походить з Китаю. Реєстрація, ідентифікована за конкретними кодами CN і TARIC, є необхідною умовою для потенційного застосування антидемпінгових мит заднім числом, якщо поточне розслідування встановить, що демпінг мав місце і завдає шкоди виробникам Союзу. Термін дії реєстрації закінчується через дев’ять місяців після набрання регламентом чинності.

Огляд Імплементаційного регламенту Комісії (ЄС) 2025/2145

Цей регламент вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2024/2746, коригуючи правила для Мережі даних про сталість фермерських господарств (FSDN). Він змінює додатки I, II, VIII, IX і X, вирішуючи питання, порушені державами-членами. Ключові зміни включають коригування порогів економічного розміру та повернення номерів господарств для Болгарії, роз’яснення вимог щодо звітності даних, особливо щодо відсотків на ліквідні активи, коди утримання тварин, звітування про структуру ґрунту, а також використання засобів захисту рослин та протимікробних препаратів. Він також включає винятки для Німеччини та Франції щодо подання певних змінних даних. Найбільш значущими є зміни до Додатку VIII, що деталізують зміни у вимогах до звітності даних.

Огляд Імплементаційного регламенту Комісії (ЄС) 2025/2138

Цей регламент вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2021/1378, оновлюючи перелік визнаних органів контролю, компетентних видавати органічні сертифікати в третіх країнах для імпорту органічних продуктів до ЄС. Він змінює Додаток II до оригінального регламенту, деталізуючи доповнення, зміни та дозволені треті країни та категорії продуктів для конкретних органів контролю. Оператори та експортери повинні переконатися, що їхні продукти сертифіковані визнаним органом контролю, як зазначено в оновленому додатку, для імпорту до ЄС.

Огляд Імплементаційного регламенту Комісії (ЄС) 2025/2118

Цей регламент повторно запроваджує остаточні компенсаційні мита на імпорт певної райдужної форелі, що походить з Туреччини, після рішення Загального суду. Він визначає переглянуті ставки компенсаційного мита для турецьких виробників-експортерів, що застосовуються заднім числом з 9 грудня 2022 року. Він також містить інструкції щодо відшкодування або скасування надлишкових мит, сплачених згідно з попереднім регламентом, і забезпечує стягнення остаточних мит на імпорт, зареєстрований згідно з Імплементаційним регламентом (ЄС) 2025/719, припиняючи подальшу реєстрацію.

Огляд Імплементаційного регламенту Комісії (ЄС) 2025/2097

Цей регламент затверджує зміни до 27 традиційних термінів, що використовуються у виноробній галузі з Чехії, таких як «Archivní víno» та «Burčák». Стаття 1 офіційно затверджує зміни, офіційно визнаючи та захищаючи оновлені визначення та використання цих термінів відповідно до законодавства ЄС, забезпечуючи їх законне використання та захист на винному ринку ЄС.

Огляд Регламенту (ЄС) 2025/2088

Цей регламент спрощує та модернізує звітність фінансового сектору шляхом внесення змін до кількох існуючих регламентів. Він спрямований на зменшення адміністративного тягаря, уникнення дублювання та підвищення ефективності даних. Він покращує обмін інформацією між Європейськими наглядовими органами, дозволяє повторне використання даних для досліджень, створює єдиний контактний пункт для звітування про надлишкові вимоги та коригує частоту звітування для програми InvestEU до щорічної.

Огляд Протоколу про імплементацію Угоди про партнерство у сфері рибальства

Цей Протокол встановлює конкретні умови для риболовлі суден ЄС у водах Сан-Томе і Прінсіпі протягом наступних чотирьох років. Він деталізує можливості риболовлі, доступні для суден ЄС (26 тунцеловів-сейнерів і 9 ярусоловів, що ловлять пелагічні види риб), фінансовий внесок ЄС (3 300 000 євро на чотири роки) і те, як ці гроші будуть використані для підтримки рибальського сектора країни. Фінансовий внесок поділяється на плату за доступ і секторальну підтримку, підкреслюючи сталі методи рибальства та співпрацю.

А тепер розглянемо детальніше кожен з опублікованих сьогодні актів:

Виконавчий регламент Комісії (ЄС) 2025/2104 від 21 жовтня 2025 року, що вносить зміни до Виконавчого регламенту (ЄС) 2019/2029 щодо адміністративних змін до дозволу Союзу на єдиний біоцидний продукт Дезінфікуючий засіб CVAS на основі пропанолу-2

Це опис Виконавчого регламенту Комісії (ЄС) 2025/2104, який вносить зміни до Виконавчого регламенту (ЄС) 2019/2029. Зміна стосується дозволу Союзу на єдиний біоцидний продукт «Дезінфікуючий засіб CVAS на основі пропанолу-2». Суть змін полягає в адміністративних оновленнях, включаючи оновлення адреси власника дозволу, адреси виробника та додавання нових виробничих майданчиків.

Структура регламенту проста. Він складається з двох статей та додатка. Стаття 1 зазначає, що додаток до Виконавчого регламенту (ЄС) 2019/2029 повністю замінюється текстом, викладеним у додатку до цього нового регламенту. Стаття 2 вказує, що регламент набуде чинності через двадцять днів після його опублікування в Офіційному журналі Європейського Союзу. Додаток містить зведений виклад характеристик біоцидного продукту, що включає всі адміністративні зміни. Основні зміни стосуються оновлення адміністративних даних дозволу на продукт, таких як адреса власника дозволу, адреса одного з виробників та включення двох додаткових виробничих майданчиків.

Найважливішим положенням є оновлений Додаток, який містить вичерпний виклад характеристик продукту, включаючи торгові назви, дані про власника дозволу та виробників, склад продукту, заяви про небезпеку та запобіжні заходи та дозволені види використання. Це оновлене резюме гарантує, що всі зацікавлені сторони, включаючи користувачів, мають доступ до найновішої інформації про біоцидний продукт.

Регламент (ЄС) 2025/2144 про виконання Комісією від 21 жовтня 2025 року щодо реєстрації імпорту горохового протеїну, що походить з Китайської Народної Республіки

Цей Регламент (ЄС) 2025/2144 про виконання Комісією стосується реєстрації імпорту горохового протеїну, що походить з Китайської Народної Республіки. Регламент запроваджено після початку антидемпінгового провадження щодо цього імпорту. Метою цієї реєстрації є забезпечення можливості потенційного ретроактивного накладення антидемпінгових мит, якщо розслідування дійде висновку, що такі заходи є виправданими.

Регламент складається з двох статей. Стаття 1 зобов’язує митні органи реєструвати імпорт горохового протеїну з високим вмістом білка (більше 65% білка в перерахунку на суху вагу), що походить з Китаю, та визначає відповідні коди CN і TARIC для продукту. Термін дії реєстрації закінчується через дев’ять місяців після набрання чинності регламентом. Стаття 2 передбачає, що регламент набирає чинності наступного дня після його опублікування в Офіційному журналі Європейського Союзу, і підтверджує його обов’язковий характер і пряму застосовність у всіх державах-членах.

Найважливішим положенням цього регламенту є директива для митних органів реєструвати імпорт горохового протеїну з Китаю. Ця реєстрація є передумовою для потенційного застосування антидемпінгових мит заднім числом, якщо поточне розслідування встановить, що демпінг мав місце та завдає шкоди виробникам Союзу. Імпортери горохового протеїну з Китаю повинні знати, що цей імпорт тепер підлягає реєстрації, що може призвести до накладення мит заднім числом.

Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/2145 Комісії від 21 жовтня 2025 року, що вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2024/2746, який встановлює правила застосування Регламенту Ради (ЄC) № 1217/2009 про створення Мережі даних про сталий розвиток сільського господарства, та скасовує Імплементаційний регламент (ЄС) 2015/220 Комісії

Цей Імплементаційний регламент (ЄС) 2025/2145 Комісії вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2024/2746, який встановлює правила застосування Регламенту Ради (ЄС) № 1217/2009 про створення Мережі даних про сталий розвиток сільського господарства (FSDN). Зміни стосуються конкретних питань, піднятих державами-членами, і спрямовані на покращення точності, узгодженості та порівнянності даних, зібраних через FSDN. Ці зміни впливають на порогові значення економічного розміру сільськогосподарських угідь, кількість господарств, що повертаються, представлення даних про сталий розвиток та фінансові внески державам-членам.

Регламент змінює Додатки I, II, VIII, IX та X Імплементаційного регламенту (ЄС) 2024/2746. Ці зміни включають:
* **Додатки I та II:** Коригування порогового значення економічного розміру та кількості господарств, що повертаються, для Болгарії через структурні зміни в її сільському господарстві.
* **Додаток VIII:**
* Уточнення щодо звітування про відсотки, отримані від ліквідних активів.
* Узгодження кодів для типів утримання тварин.
* Внесення змін до звітування про структуру ґрунту в ґрунтових тестах.
* Уточнення вимог до звітування про використання засобів захисту рослин на рівні господарства або культури.
* Внесення змін для полегшення звітування інформації про використання антимікробних препаратів.
* **Додатки IX та X:** Зміни, внесені за обґрунтованими запитами Німеччини та Франції щодо звільнення від подання даних про конкретні змінні.

Найважливішими положеннями для користувачів цього регламенту є зміни до Додатку VIII, в якому детально описані зміни у вимогах до звітування даних. Зокрема, зміни, пов’язані зі звітуванням про відсотки на ліквідні активи, узгодженням кодів утримання тварин, уточненням звітування про структуру ґрунту та деталізацією використання засобів захисту рослин та антимікробних препаратів, безпосередньо вплинуть на те, як дані збираються та звітуються сільськогосподарськими господарствами та державами-членами.

Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/2138 від 21 жовтня 2025 року, що вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2021/1378 щодо визнання певних контролюючих органів відповідно до статті 46 Регламенту (ЄС) 2018/848 Європейського Парламенту та Ради як компетентних здійснювати контроль та видавати органічні сертифікати в третіх країнах з метою імпорту органічних продуктів до Союзу

Цей Імплементаційний регламент Комісії (ЄС) 2025/2138 вносить зміни до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2021/1378 щодо визнання контролюючих органів, компетентних здійснювати контроль та видавати органічні сертифікати в третіх країнах з метою імпорту органічних продуктів до ЄС. Регламент оновлює перелік визнаних контролюючих органів та їх відповідні сфери компетенції, включаючи треті країни та категорії продуктів, які вони мають право сертифікувати. Це гарантує, що органічні продукти, імпортовані до ЄС, відповідають стандартам, встановленим Регламентом (ЄС) 2018/848.

Структура акту проста. Він складається з преамбули, в якій викладено причини внесення змін, за якою йдуть дві статті та додаток. Стаття 1 зазначає, що Додаток II до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2021/1378 змінюється згідно з Додатком до цього регламенту. Стаття 2 визначає, що регламент набирає чинності на третій день після його опублікування в Офіційному віснику Європейського Союзу. Додаток містить конкретні зміни до переліку контролюючих органів у Додатку II до оригінального регламенту, деталізуючи додавання нових контролюючих органів, зміни до існуючих та їх авторизовані треті країни та категорії продуктів.

Найважливішими положеннями для користувачів є конкретні зміни, перелічені в Додатку. Ці зміни безпосередньо впливають на те, які контролюючі органи визнаються ЄС для органічної сертифікації в конкретних третіх країнах і для конкретних категорій продуктів. Оператори та експортери повинні знати про ці зміни, щоб гарантувати, що їхні продукти сертифіковані визнаним контролюючим органом, що є важливим для імпорту органічних продуктів до ЄС. Включення нових контролюючих органів, таких як ‘AfriCert Limited’, ‘Organic T&C, L.L.C.’, ‘Q-Check Private Company’ та ‘SUSTAINABLE AGRICULTURE PROMOTION SOCIETY (SAPS)’ і розширення сфери дії для інших, таких як ‘Florida Certified Organic Growers and Consumers, Inc. (FOG), DBA as Quality Certification Services (QCS)’, ‘IMOCERT Latinoamérica Ltda.’, ‘Kiwa BCS Öko-Garantie GmbH’, ‘Organic Control System LLC Subotica’, ‘ORSER KONTROL VE SERTİFİKASYON ANONİM ȘİRKETİ’ та ‘Southern Cross Certified Australia Pty Ltd’ є критично важливими для відповідності.

Регламент (ЄС) 2025/2118 Комісії від 21 жовтня 2025 року про повторне введення остаточного компенсаційного мита на імпорт певної райдужної форелі походженням з Туреччини після рішення Загального суду Європейського Союзу у справі T-122/23

Цей імплементаційний регламент (ЄС) 2025/2118 Комісії повторно запроваджує остаточні компенсаційні мита на імпорт певної райдужної форелі походженням з Туреччини. Це відбувається після рішення Загального суду Європейського Союзу у справі T-122/23, яке частково скасувало попередній регламент (ЄС) 2022/2390. Новий регламент спрямований на вирішення питань, визначених Судом щодо розрахунку субсидій для певних турецьких виробників-експортерів.

Регламент структуровано наступним чином: він починається з викладення передісторії справи, включаючи попередні розслідування та чинні заходи, після чого йде детальне пояснення рішення Загального суду та того, як Комісія має намір його імплементувати. Потім він визначає переглянуті ставки компенсаційного мита для різних турецьких виробників-експортерів і роз’яснює процедури відшкодування мит, сплачених понад належне за попереднім регламентом.

Найважливішими положеннями цього акту є:
– **Стаття 1** повторно запроваджує остаточні компенсаційні мита на конкретні види райдужної форелі походженням з Туреччини, визначаючи застосовні ставки мита для різних виробників-експортерів. Ці ставки застосовуються ретроспективно з 9 грудня 2022 року.
– **Стаття 2** містить інструкції щодо повернення або списання будь-яких компенсаційних мит, сплачених понад належне за попереднім регламентом (ЄС) 2022/2390, на основі переглянутих ставок, встановлених у цьому регламенті.
– **Стаття 3** забезпечує, що остаточне компенсаційне мито також стягується з імпорту, який було зареєстровано відповідно до Імплементаційного регламенту (ЄС) 2025/719, водночас припиняючи реєстрацію імпорту в майбутньому.

Регламент (ЄС) 2025/2097 Комісії від 21 жовтня 2025 року, що затверджує зміни традиційних термінів у виноробному секторі відповідно до статті 115(2) Регламенту (ЄС) № 1308/2013 Європейського Парламенту та Ради (Archivní víno, Burčák, Jakostní likérové víno, Jakostní šumivé víno stanovené oblasti (або Sekt s. o.), Jakostní víno, Jakostní víno odrůdové, Jakostní víno s přívlastkem, Jakostní víno známkové, Klaret, Košer (або Košer víno), Krášleno na kvasnicích, Labín, Mešní víno, Mladé víno, Panenská sklizeň, Panenské víno, Pěstitelský sekt, Pozdní sběr, Premium, Rezerva, Růžák, Ryšák, Školeno na kvasnicích, Víno originální certifikace (VOC або V.O.C.), Víno s přívlastkem, Zemské víno, Zrálo na kvasnicích)

Цей Регламент (ЄС) 2025/2097 Комісії затверджує зміни до 27 традиційних термінів, що використовуються у виноробному секторі. Ці терміни, що походять з Чеської Республіки, включають такі назви, як «Archivní víno», «Burčák» та «Zrálo na kvasnicích». Затвердження відбувається після розгляду Комісією та відсутності будь-яких заперечень щодо запропонованих змін. Регламент має на меті оновити та підтримувати точність реєстру захищених традиційних термінів для вин у межах ЄС.

Структура акту є простою. Він починається з преамбули, яка пояснює передумови та обґрунтування регламенту, посилаючись на відповідні статті Регламенту (ЄС) № 1308/2013 та пов’язані з ним регламенти Комісії. Далі представлено дві статті: стаття 1 офіційно затверджує зміни до перелічених традиційних термінів, а стаття 2 визначає дату набрання чинності, яка настає через двадцять днів після його опублікування в Офіційному віснику Європейського Союзу. Попередні версії в акті не згадуються.

Найважливішим положенням є стаття 1, яка безпосередньо затверджує зміни до 27 традиційних термінів. Це означає, що оновлені визначення та використання цих термінів, запропоновані Чеською Республікою та переглянуті Комісією, тепер офіційно визнані та захищені відповідно до законодавства ЄС. Це гарантує, що ці терміни можуть бути законно використані та захищені на винному ринку ЄС, відображаючи їх традиційне значення та стандарти якості.

Регламент (ЄС) 2025/2088 Європейського Парламенту та Ради від 8 жовтня 2025 року, що вносить зміни до Регламентів (ЄС) № 1092/2010, (ЄС) № 1093/2010, (ЄС) № 1094/2010, (ЄС) № 1095/2010, (ЄС) № 806/2014, (ЄС) 2021/523 та (ЄС) 2024/1620 щодо певних вимог до звітності у сферах фінансових послуг та підтримки інвестицій (Текст, що має значення для ЄЕЗ)

Регламент (ЄС) 2025/2088 має на меті спростити та модернізувати вимоги до звітності у фінансовому секторі та підтримці інвестицій шляхом внесення змін до кількох чинних регламентів. Основна мета полягає у зменшенні адміністративного тягаря як для органів влади, так і для суб’єктів, уникненні непотрібного дублювання звітності та підвищенні ефективності збору та обміну даними. Це досягається шляхом розширення обміну інформацією між різними наглядовими органами ЄС, сприяння повторному використанню даних для досліджень та інновацій і створення основи для інтегрованої системи звітності. Регламент також коригує частоту звітування для програми InvestEU, щоб полегшити тягар для партнерів-виконавців.

Регламент вносить зміни до Регламентів (ЄС) № 1092/2010, (ЄС) № 1093/2010, (ЄС) № 1094/2010, (ЄС) № 1095/2010, (ЄС) № 806/2014, (ЄС) 2021/523 та (ЄС) 2024/1620. Він запроваджує положення щодо розширення обміну інформацією між Європейськими наглядовими органами (ESA), Європейською радою з системних ризиків (ESRB), Єдиною радою з питань врегулювання (SRB), Європейським центральним банком (ECB) та Органом з питань боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму (AMLA). Ці зміни включають зобов’язання органів влади обмінюватися інформацією за запитом, запитувати інформацію в інших органів влади, перш ніж запитувати її у фінансових установ, і укладати меморандуми про взаєморозуміння для сприяння обміну даними. Регламент також зобов’язує ESA звітувати про правові перешкоди, що заважають обміну інформацією, та створити постійний єдиний контактний пункт для суб’єктів, щоб повідомляти про надлишкові вимоги. Крім того, він дозволяє повторне використання анонімізованих даних для дослідницьких та інноваційних цілей і змінює частоту звітування для програми InvestEU з дворічної на річну.

Особливо важливими є кілька положень:
– **Розширення обміну інформацією:** Зобов’язання органів влади обмінюватися інформацією за запитом і спочатку запитувати дані в інших органів влади має на меті зменшити тягар звітності для фінансових установ.
– **Анонімізація та повторне використання даних:** Дозвіл на повторне використання анонімізованих даних для досліджень та інновацій може сприяти більшій співпраці та розвитку у фінансовому секторі.
– **Інтегрована система звітності:** Мандат для ESA підготувати звіт про створення міжсекторальної інтегрованої системи звітності може призвести до значної довгострокової ефективності у зборі даних та нагляді.
– **Єдиний контактний пункт:** Створення постійного єдиного контактного пункту для повідомлення про надлишкові вимоги надає суб’єктам можливість активно сприяти зменшенню адміністративного тягаря.
– **Частота звітування InvestEU:** Зміна частоти звітування на річну для програми InvestEU безпосередньо зменшує тягар для партнерів-виконавців і МСП.

Протокол про імплементацію Угоди про партнерство у сфері рибальства між Демократичною Республікою Сан-Томе і Прінсіпі та Європейським Співтовариством (2025-2029)

Ось розбір Протоколу про імплементацію Угоди про партнерство у сфері рибальства між Демократичною Республікою Сан-Томе і Прінсіпі та Європейським Співтовариством (2025-2029).

Цей Протокол встановлює конкретні умови для риболовлі суден ЄС у водах Сан-Томе і Прінсіпі на наступні чотири роки. Він деталізує можливості риболовлі, доступні для суден ЄС, фінансовий внесок, який ЄС зробить для Сан-Томе і Прінсіпі, і як ці гроші будуть використані для підтримки рибальського сектору країни. Протокол також підкреслює сталі методи рибальства та співпрацю між двома сторонами.

**Ось погляд на структуру та ключові положення:**

* **Визначення (Стаття 1):** Цей розділ визначає ключові терміни, що використовуються в Протоколі, забезпечуючи ясність і послідовність. До них належать такі терміни, як “Угода”, “Органи Союзу”, “секторальна підтримка”, “дозвіл на риболовлю” та “стале рибальство”.
* **Мета та принципи (Статті 2-4):** Ці статті визначають мету Протоколу щодо імплементації ширшої Угоди про партнерство у сфері рибальства, підкреслюючи стале рибальство, недискримінацію та дотримання міжнародних трудових стандартів для рибалок.
* **Можливості риболовлі та фінансовий внесок (Статті 5-6):** Цей розділ визначає кількість суден ЄС, яким дозволено рибалити у водах Сан-Томе і Прінсіпі (26 тунцеловів-гаманців і 9 ярусників для поверхневого лову), а також фінансовий внесок ЄС (3 300 000 євро на чотири роки). Фінансовий внесок поділяється на плату за доступ і секторальну підтримку.
* **Секторальна підтримка (Стаття 7):** У цій статті детально описано, як фінансовий внесок ЄС буде використано для підтримки рибальської політики Сан-Томе і Прінсіпі, включаючи моніторинг, контроль, нагляд, наукові оцінки та покращення ланцюгів створення вартості для рибної продукції.
* **Науково-технічне співробітництво (Стаття 8):** Цей розділ сприяє співпраці у сфері сталого рибальства, наукових досліджень і дотримання рекомендацій регіональних організацій з управління рибальством, таких як ICCAT.
* **Перегляд та нові можливості (Статті 9-10):** Ці статті передбачають можливість коригування можливостей риболовлі на основі наукових даних і потенціалу для вивчення нових видів рибальства.
* **Заохочення вивантаження та співпраця (Стаття 11):** Цей розділ заохочує вивантаження уловів у портах Сан-Томе і Прінсіпі, сприяючи економічним відносинам та інвестиціям у рибальський сектор і “блакитну економіку”.
* **Призупинення та припинення дії (Статті 12 і 18):** У цих статтях викладено умови, за яких дія Протоколу може бути призупинена або припинена, наприклад, у разі незвичайних обставин, змін у рибальській політиці або несплати фінансових внесків.
* **Чинне законодавство та обмін даними (Статті 13-15):** У цьому розділі роз’яснюється, що законодавство Сан-Томе і Прінсіпі регулює діяльність суден ЄС у її водах, і встановлюється система електронного обміну даними, включаючи моніторинг суден (VMS) і звітність про улов (ERS). Він також містить положення про захист даних.
* **Спільний комітет (Стаття 16):** У цій статті викладено роль Спільного комітету в управлінні угодою та внесенні необхідних змін.
* **Тривалість і тимчасове застосування (Статті 17, 19 і 20):** Протокол розрахований на чотири роки і застосовуватиметься тимчасово з дати підписання.

**Ключові положення для використання:**

* **Дозволи на риболовлю (Додаток II):** У цьому розділі детально описано процедури отримання дозволів на риболовлю суднами ЄС, включаючи критерії прийнятності, вимоги до заявки, збори та зобов’язання зберігати дозвіл на борту.
* **Моніторинг і звітність про улов (Додаток III):** У цьому розділі викладено вимоги до електронних рибальських журналів (ERS), звітності про дані про улов і моніторингу уловів.
* **Моніторинг, контроль і нагляд (Додаток IV):** Цей розділ охоплює процедури входу і виходу із зони рибальства, перевірки, дозволені операції на борту, перевантаження, вивантаження та систему моніторингу суден (VMS).
* **Працевлаштування рибалок з країн АКТ (Додаток V):** Цей розділ передбачає обов’язкове працевлаштування рибалок з країн Африки, Карибського басейну та Тихоокеанського регіону (АКТ) на борту суден ЄС, встановлюючи мінімальну кількість, а також визначаючи умови праці та оплату.
* **Спостерігачі (Додаток VI):** Цей розділ вимагає від суден ЄС брати на борт спостерігачів, призначених Сан-Томе і Прінсіпі, для моніторингу рибальської діяльності та перевірки даних про улов.
* **Порушення (Додаток VII):** У цьому розділі викладено процедури розгляду порушень, скоєних суднами ЄС, включаючи затримання, штрафи та судові провадження.

Підсумовуючи, цей Протокол забезпечує детальну структуру для рибальської діяльності ЄС у водах Сан-Томе і Прінсіпі, збалансовуючи економічні інтереси зі сталим управлінням ресурсами та міжнародними зобов’язаннями.

E-mail
Password
Confirm Password
Lexcovery
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.